התכנית המבצעית “דפיקה בדלת” שהתווה מפקד המחוז הדרומי, ניצב אמיר כהן, נמשך במטרה להיאבק בשוהים הבלתי חוקיים שחודרים לשטחי המדינה למטרות שונות ואלו המסייעים להם, ועלולים להוות פלטפורמה לעבירות פליליות ופח”ע, זאת על מנת לחזק את בטחונם האישי ושלומם של האזרחים.
בפעילות שוטרי תחנת קרית מלאכי, אותרו השבוע בתוך עסק בישוב גן יבנה מספר תושבי השטחים השוהים בישראל בניגוד לחוק, וזאת בשעה שלנו במקום ועבדו בו. החשודים נעצרו לחקירה וכך גם בעל העסק.
במקביל להליך הפלילי, נפתח נגד העסק הליך מנהלי, שבמסגרתו חתם מפקד מחוז הדרום ניצב אמיר כהן, על צו סגירה למקום למשך 30 ימים.
נמשיך לגלות אפס סובלנות נגד עבירות של שהייה בלתי חוקית וחמור מכך נפעל נגד תושבי ישראל המסייעים לאותם חשודים להיכנס, ללון ולעבוד בשטחי ישראל.
◼️ לקבוצת חדשות גן יבנה בווטסאפ לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן