בשבוע שעבר התקיים טקס מרגש ומעצים בחמ”ל המועצה המקומית גן יבנה יחד עם הוריו של רס”ן ד”ר עופר מדלינסקי ז”ל, תושב גן יבנה, שנפטר במסגרת שירותו הצבאי, שתרמו ערכות מגן גדולות ומצילות חיים לטובת מערך החירום המועצתי.
מדובר בתרומה משמעותית ליישוב מכיוון שהערכות כוללות ציוד מציל חיים למקרי חירום, ציוד הישרדות וכל דבר שיידרש לצוותי המועצה בכל מקרה חירום החל מירי טילים ועד לרעידות אדמה ואסונות טבע.
עופר היה שותף פעיל ומוביל בכל נושא ההיערכות לחירום והצלת החיים, עופר עסק בעשייה בלתי פוסקת בשאיפה להגיע למיגון מיטבי לאוכלוסייה ולעורף הישראלי כך שאין דרך ראויה יותר להנציח את זכרו.
ראש המועצה, דרור אהרון:
“אני רוצה לומר תודה רבה למשפחת מדלינסקי צביקה, ניצה ויעל, לאל”מ רמי ברלב מפקד המרס”ל מפיקוד העורף, ליוסי שפירא סגן בכיר לראש רח”ל, לאגף הביטחון ולכל השותפים שלנו שעושים לילות כימים למען הביטחון היישובי שלנו. נזכור תמיד עופר ז”ל, את תרומתו לביטחון היישוב ולביטחון של עם ישראל כולו במשך שנים של עשייה ושירות צבאי ואזרחי”.
◼️ לקבוצת חדשות גן יבנה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן