ניתן לפרסם: שוטרי מחוז מרכז חשפו הלילה ברמלה בתום חקירה סמויה, תחנת סמים בשווי עשרות מיליוני ש”ח שהופעלה בדירה בה גרים זוג צעיר ושני ילדיהם הפעוטות. הזוג וחמישה נוספים נעצרו ויובאו לבימ”ש בבקשה להאריך מעצרם
שוטרי תחנת רמלה יחד עם בלשי היחידה המרכזית במחוז מרכז, לוחמי יס״מ, מג״ב וכלבני המחוז ביצעו הלילה פעילות יזומה בעיר ובחיפוש בדירה וברכב איתרו השוטרים כמות גדולה של חומרים החשודים כסמים מסוג קריסטל, אקסטזי, md, דוסה,Lsd ופטריות הזיה וקאנביס במשקל של קילוגרמים בשווי מוערך של עשרות מליוני שקלים, כמו כן תפסו כחצי מליון שקלים במזומן.
כאמור, השוטרים עצרו לחקירה 7 חשודים תושבי רמלה ולוד בשנות העשרים לחייהם בחשד למעשה, כאשר שניים מתוכם הינם בני זוג המתגוררים במקום ולהם שני פעוטות כבני שנה ששהו בבית.
בכוונת המשטרה להביא את החשודים לדיון בבית המשפט בראשל״צ בבקשה להאריך את מעצרם, בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה.
מפקד מחוז מרכז – ניצב אבי ביטון שיבח את תחנת רמלה על הישג חקירתי ומודיעין איכותי, שתכליתו ניתוׁק צינור החמצן הכלכלי של ארגוני הפשיעה והקרסתם, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של המחוז נגד מחוללי הפשיעה, למען שלום הציבור והטיל את המשך ניהול הפרשיה על תחנת רמלה והיחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה של מרחב שפלה
◼️ לקבוצת חדשות רמלה והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
רוצים לאתר את הסוחרים ? תחקרו את האמאות הצעירות שמביאות בבוקר את הילגדם לגן במכוניות מרצדס ג’יפ, ביאם דאבליו ג’יפ או גחפים של אודי וכו’.
לא צריך להשקיע הרבה זמן והרבה מאמץ.
מסכנים הילדים
מטומטמים לא נהנו מהכסף