דרמה התחוללה ברחוב אמציה בקרית גת לאחר שפעוט ננעל ברכב לעיני הוריו.
אפרים עבו, מוקדן ידידים הזעיק את מתנדבי הארגון לכתובת המדוברת. יצחק סבג – סג”מ סניף קרית גת, יוסף כהן ויוסי דהן, מתנדבי הסניף, נענו לקריאה, הגיעו במהירות למקום, ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את הפעוט בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.
“הייתי בבית ועם קבלת הקריאה יצאתי למקום כשאליי מצטרפים יצחק ויוסף. המפתחות היו בתוך הרכב והפעוט בן השנתיים ישב נעול. במהירות פתחנו את הרכב וחילצנו אותו. זו תחושת סיפוק עצומה. ההורים הודו לנו, הם היו מאושרים”.
בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1600,h_1600/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/מודעה-קריית-מלאכי.jpg)