מתנדבי איחוד הצלה מסניף קרית גת מאבטחים את אירוע עמותת פראראגרוטארלי.
עמותת פראראגרוטארלי בונים רכבים מיוחדים לילדים נדירים והיא חוגגת היום (שישי) את הארוע ה-8 שלה בהשתתפות 90 ילדים עם צרכים מיוחדים, משפחותיהם וצוות עצום של מתנדבים בעלי לב ענק מארגונים שונים.
בין הארגונים גם איחוד הצלה מסניף קרית גת שמלווים את העמותה כבר כמה שנים בהתרגשות גדולה ומאבטחים רפואית הבוקר (שישי) את הארוע השנתי בקיבוץ נגבה באמצעות אמבולנס.
◼️ לקבוצת החדשות בקרית גת והסביבה לחצו כאן
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1600,h_1600/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/07/מודעה-קריית-מלאכי.jpg)