בהלת נגיף הקורונה, מצליחה להדאיג אזרחים רבים בעקבות הפרסומים האחרונים על ישראלי ששהה באיטליה והוכנס לבידוד. כעת ראש מועצת גן יבנה, אהרון דרור, דן בישיבה מיוחדת על המצב הקיים.
אהרון דרור: “תושבים יקרים, בעקבות העובדה שאותרו לאחרונה מספר מקרים של תושבי ישראל שנושאים את נגיף הקורונה וגם כאלו שנדבקו במחלה החלטנו לקיים ישיבת היערכות בנושא אצלנו בגן יבנה. אנו נדון בישיבה בדרכי ההתמודדות, נמנה מתאם בריאות רשותי, נתדרך את המוקד העירוני ואת עובדי המועצה בדרכי הימנעות, נחזק את הקשר עם לשכות הבריאות המחוזיות ועוד. בנוסף, הנחיתי את מחלקת הרווחה לעמוד בקשר רציף עם האוכלוסייה המבוגרת, אנו נחדד נהלים גם בבתי הספר ומוסדות החינוך ונמנה גם בהם מתאמים. חשוב מאד שנהיה ערוכים על כל מקרה”.