היום, שלישי (21.5) משרד החינוך הכריז על יום הצדעה מיוחד לעובדות ועובדי ההוראה במלחמת חרבות ברזל.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_746,h_800/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/05/ראש-העיר-עם-תלמידי-אורט-בפלניטריום-בבית-הספר-e1716288407611.jpeg)
את היום הזה מקדישים לנשות ואנשי ההוראה שהתגייסו למערך המילואים, ולכאלה שבמשך חודשים ארוכים המשיכו ללמד בכיתות וגם באופן מקוון כדי לשמור על רציפות תפקודית ושגרת החיים של התלמידים וההורים.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_746,h_816/https://www.news08.net/wp-content/uploads/2024/05/ראש-העיר-עם-תלמידי-ביס-שזר-e1716288340602.jpeg)
לכבוד היום המיוחד, ראש העיר מתן דיל וראש מינהל החינוך בעיריית רחובות אפרת צוקרמן פתחו את הבוקר בביקור מיוחד בבית הספר היסודי שז”ר ובקריית החינוך אורט.
ראש העיר בירך את כל צוותי ההוראה בבתי הספר והודה להם על עבודתם המסורה, ההשקעה הרבה בתלמידות והתלמידים בימים ובלילות ועל החוזק והחוסן שהפגינו בפני התלמידים בתקופה המורכבת שעברה על כולנו מאז השבת של השבעה באוקטובר.
אל הסיורים בבתי הספר הצטרפו מנהלת המחלקה לחינוך יסודי שרה והב, מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי רחל בן יצחק, יו”ר ועד ההורים של קריית החינוך אורט ליאת פוגל ויו”ר ועד ההורים של בית הספר שז”ר ליאת דורית מושקוביץ זעפרני.
בנוסף, מינהל החינוך בעיריית רחובות שלח מכתב תודה מיוחד לכל המורות, המורים וצוותי ההוראה בעיר כאות הערכה והוקרה על העשייה והנתינה למען התלמידות והתלמידים.
◼️ לקבוצת חדשות רחובות והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ פורום חדשות אונליין מהערים: חולון, בת ים, ראשון לציון, אזור, באר יעקב, רחובות, נס ציונה, תל אביב ועוד… לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
◼️ חדש! לקבוצת חדשות הביטוח הלאומי / חברת חשמל / דלק וגז / תאגידי המים / שירותים לציבור לחצו כאן