רמלה ממריאה קדימה: העיר נבחרה להיכלל בתכנית ההמראה היוקרתית של משרד הפנים

עירית רמלה נבחרה ל"תכנית ההמראה" של משרד הפנים, לצד 24 רשויות מקומיות נוספות, במטרה להוביל ולקדם פיתוח כלכלי וארגוני תוך קידום פרויקטים שונים אשר יובילו לשיפורים משמעותיים בארגון הרשות המקומית ובאופן התנהלותה. במסגרת התכנית יוענקו תקציבים של 300 מיליון שקלים, להקמת פרויקטים כלכליים, אשר יובילו לשיפורים משמעותיים ברשויות. עירית רמלה עמדה בתנאי הסף שקבע המשרד, לאחר בחינת הדוחות הכספיים המבוקרים של הרשויות. בין תנאי הסף: התנהלות פיננסית אחראית, מיעוט הכנסות עצמיות, גרעון שוטף של פחות מחצי אחוז, מספר התושבים נע בין 10,000 ל- 200,000, מענק איזון המהווה לפחות חמישה אחוזים מהכנסותיהן השוטפות, סך הגירעון המצטבר נמוך מ-15 אחוזים מהכנסותיהן ועוד.

התכנית מאפשרת לרשות תכנון רב-שנתי, מיקוד הקשב הניהולי בהיבטים של תרבות ארגונית, תכנון ועבודת צוות המהווים את ליבת התכנית, ובעיקר מהווה הבעות אמון של משרד הפנים ביכולת של הרשויות המקומיות להוביל לשינוי משמעותי ומרכזי.

ראש העיר רמלה, מיכאל וידל, בירך על הבחירה ברמלה, וציין כי "רמלה משנה את פניה זו לא סיסמא. גם משרדי הממשלה בהם משרד הפנים ערים למהפך שעוברת העיר, בדגש על התנהלות כלכלית אחראית שהובילה את העיר לקבל ארבע שנים ברציפות דירוג "טריפל A" של חברת הדירוג מעלות S&P. אני משוכנע שבאמצעות התכנית, נמשיך להצעיד את העיר להישגים חדשים".

בהנחיית ראש העיר, בראש התכנית יעמוד מנכ"ל העירייה, רונן עזריה, אשר יטמיע את התכנית ומימושה. זאת בסיוע גזברית העירייה, רוזה עללאל, ומנהלי האגפים בעירייה.

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן