הרצאה מעוררת השראה נערכה לתלמידי ביה״ס אורט רבין גן יבנה עם רפ”ק מאלי שושנה, רפ”ק מאלי שושנה שחיסלה ארבעה מחבלים בקרב הממושך שהתנהל בתחנת המשטרה בשדרות
רפ”ק מאלי שושנה, תושבת העיר אשדוד נפצעה במהלך המתקפה האכזרית. היא גוללה את סיפורה והותירה את התלמידים פעורי פה ומלאי הערצה לגיבורת ישראל.
סופי ממן מאורט רבין מסרה בשם בית הספר: “רפ”ק מאלי שושנה, קצינת מתנדבים של מרחב לכיש, היא ללא ספק הגיבורה של השבת הנוראית, שניהלה קרב אימתני על גג תחנת משטרת שדרות ובמשך למעלה משמונה שעות, לא עצרה כמעט לרגע וניהלה קרב מוחות וירי מול מחבלים. תלמידי ביהס אורט רבין בגן יבנה זכו לשמוע ממקור ראשון את סיפור גבורתה של מלי והתרגשו עמה. אנו מודים לרפ”ק מאלי שושנה ורפ”ק אורן ממן על רוח ההתנדבות והעלאת המודעות למה שהתרחש בשביעי לאוקטובר”.
◼️ לקבוצת חדשות אשדוד בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות גן יבנה בווטסאפ לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן