קניון רחובות ממשיך לצרף אליו את הרשתות המובילות: לאחרונה הצטפה גם רשת סופט קוקיס לקניון בעיר המדע והתרבות, בהשקעה הנאמדת בכחצי מיליון שקלים.
הסניף החדש, שזהו הסניף ה – 18 של הרשת בישראל, משתרע על שטח שלכ- 50 מ”ר, בקומה הראשונה של הקניון, ומציעה מבחר רחב של עוגיות בטעם בייתי, עשויים מבצק עוגיות במתכון סודי של הרשת העולמית, שזוכה להצלחה מרובה בישראל. בנוסף, הסניף מציע מגוון רחב של מתוקים כמו: קרפים, וופל בלגי, משקאות מיוחדים, גלידה אמריקאית, מילקשייקים ועוד.
יהודה אורן מנכ”ל עופר רחובות: “טרנד האפייה בעבודת יד המשלב הקפדה על הטריות, הוא הדבר החם ברשתות החברתיות, בארץ ובעולם. החנות החדשה של ‘סופט קוקיס’ מביאה לצרכנים בדיוק את זה: עוגיות בייתיות, איכותיות וטריות במגוון תוספות טעימות ומיוחדות, אך לא רק, הסניף החדש מציע גם קינוחים ומתוקים טעימים עם הפתעות, במחירים נוחים. בהמשך לאסטרטגיית הקניון אנו נמשיך להכניס מותגים כסופט קוקיס המעניקים חוויה קולינארית לקהל הרחב”.
◼️ לקבוצת חדשות רחובות והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ פורום חדשות אונליין מהערים: חולון, בת ים, ראשון לציון, אזור, באר יעקב, רחובות, נס ציונה, תל אביב ועוד… לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן