הג’ודוקא הישראלי שגיא מוקי הגיע לצרפת, ומחר – שבת 4.11, ייצג את ישראל באליפות אירופה שתיערך במונופלייה.
“במיוחד בתקופה הזאת, מרגיש גאווה ענקית לייצג את מדינת ישראל ולהראות את חוזקה! מכאן אני מחזק את החיילים והחיילות שלנו, שולח חיבוק גדול לכל תושבי ישראל ומאחל לכם שבת שלום. תחזיקו לי אצבעות”.
ג’ודוקא ושחקן טלוויזיה ישראלי, אלוף העולם (טוקיו 2019), פעמיים אלוף אירופה (באקו 2015 ותל אביב 2018), ואלוף ישראל בג’ודו. מחזיק במדליית ארד אולימפית מטוקיו 2020 עם נבחרת ישראל בקטגוריית הנבחרות המעורבות.
רוצים להצטרף לעדכונים של חדשות אפס שמונה? לחצו כאן
לעדכונים ישירים בטלגרם: https://t.me/news08net
■ לקהילת הווטסאפ – מלחמה בישראל >> לחצו כאן