במוקד ידידים התקבלה קריאה אודות שני כלבים שננעלו בשגגה ברכב, במשעול חובבי ציון בשדרות.
שרית מכלוף ברששת – אחראית מתנדבים סניף אשקלון, יחד עם פליקס גרימברג, דוד צדוק ויהודה בן יעקב, מתנדב הסניף, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הכלבים בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.
שרית מספרת: “הייתי בדרכי לחברה שגרה בעיר ומיד עם קבלת הקריאה נסעתי למקום האירוע. בפעולה מהירה יחד עם המתנדבים פתחתי את הרכב וחילצתי את הכלבים. בעלת הכלבים נפעמה ממהירות ההגעה והחילוץ והודתה בלי סוף”.
בארגון ידידים שבים וקוראים לאזרחים שלא להשאיר חסרי ישע ברכב לבד, גם לא לרגע, מחשש לנעילה • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית מכל טלפון.
◼️ לקבוצת חדשות שדרות בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן
◼️ חדש! לקבוצת חדשות הביטוח הלאומי / חברת חשמל / דלק וגז / תאגידי המים / שירותים לציבור לחצו כאן