שלום כיתה א': החל הרישום לשנת הלימודים הבאה בבתי הספר בגדרה – בעיצומו. הקישור והפרטים בפנים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאוחדת-שלום כתה א

כל הילדים שנולדו בין התאריכים י"ט בטבת התשע"ג (1/1/2013) ועד כ"ח בטבת התשע“ד (31/12/2013), המיועדים להיכנס בשנת הלימודים הקרובה לכיתה א', חייבים ברישום. בנוסף להם חייבים ברישום גם ילידי שנת 2012 שנשארו שנה נוספת בגן.

לפרטים מלאים וצפייה בחוברת המידעון בנושא מטעם עיריית גדרה, ליחצו כאן

ראש המועצה, יואל גמליאל, אמר: "אנו שמחים ונרגשים עם עליית הילדים לכיתה א'. המועצה המקומית גדרה שמה את החינוך בראש סדר העדיפויות, למיצוי אישי של כל תלמיד ותלמידה ולבניית חברה ערכית ומוסרית השואפת למצוינות בכל תחומי החיים.

"אנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח ובטיפוח מערכת החינוך ביישוב, לרבות הקמת מוסדות חינוך חדישים ופיתוח סביבות למידה מתקדמות, הטמעת תכניות לימודים ייחודיות ומתן מענה לחינוך המיוחד ולאוכלוסיות קצה, באמצעות מסגרות משלבות במערכת החינוך הפורמאלית. אנו שמים דגש על יצירת רצף חינוכי המתחיל בשעות הבוקר בבתי הספר ובגני הילדים ונמשך בשעות אחר הצהריים במסגרות החינוך הבלתי פורמאלי".

עוד הוסיף גמליאל: "החיבור בין מוסדות החינוך לקהילה עומד בבסיסה של התפיסה החינוכית היישובית הרואה את הפרט כחלק בלתי נפרד מהכלל. אנו מעודדים שיתופי פעולה בין בתי הספר, בין בתי הספר לגני הילדים ובין בתי הספר לקהילה. אנו ממשיכים במימושה של תכנית האב לחינוך עם אחוזי זכאות גבוהים לבגרות העומדים על 96.8% לשנת תשע"ח. אני מודה למנהלות ומנהלי בתי הספר, לצוותי החינוך וההוראה, לצוותים הטכניים, לגננות ולסייעות שעושים מלאכת קודש בחינוך ילדינו לערכים ולמצוינות בלימודים".

לפרטים מלאים וצפייה בחוברת המידעון בנושא מטעם עיריית גדרה, ליחצו כאן

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן