עדכנו אתכם היום על השביתה המתוכננת בצהרונים ביום חמישי הקרוב – 15.2.24. לכתבה המלאה לחצו כאן
להלן מובאת תגובת עיריית ירושלים:
“הצהרונים מופעלים ע”י המינהלים הקהילתיים.
השביתה המתוכננת בצהרונים בירושלים ביום חמישי, 15.2.24, הינה בלתי חוקית ובכוונת עיריית ירושלים לפעול בכל הכלים העומדים לרשותה כדי למנוע את קיומה. זאת במיוחד בשל העובדה כי קיום שביתה בצהרונים בעת מלחמה תהווה פגיעה קשה בעורף האזרחי ובפרט בילדי והורי המשפחות המגויסות.
יודגש כי שכרן השעתי הממוצע של הגננות והסייעות בצהרוני ניצנים בירושלים הוא הגבוה ביותר שניתן במסגרות תוכניות ניצנים בישראל. זאת, בין היתר בזכות השתתפות ההורים. בנוסף, בהתאם להנחיות משרד הפנים, בשנת בחירות לא ניתן להעניק תוספות שכר. יצוין כי אין הודעה על סכסוך עבודה בתוקף.
העירייה פנתה לממונה הארצית על יחסי עבודה כדי שתפעל לתווך בעניין ונקבעה פגישה ביום חמישי הקרוב, מכאן שאין כל סיבה עניינית לפגוע כך בילדי העיר וברור שאין כל תכלית להשבתה, ודאי במועד זה.
מדובר בניסיון פסול וחסר אחריות להלך אימים. אנו קוראים שוב לארגון כוח לעובדים להודיע לאלתר על ביטול השביתה שהוכרזה, כדי למנוע פגיעה בהורים ובילדים בימים קשים אלה.”
מכתבה של עו”ד סיגל פעיל בשם עיריית ירושלים והמינהלים הקהילתיים:
מכתבו של אריק קפלן, יו”ר ארגון ההורים בירושלים, לארגון כוח לעובדים ובו קריאה דחופה לביטול השביתה המתוכננת
◼️ לקבוצת חדשות ירושלים והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן