חם בחדשות:

תושבי גדרה, יצאתם גדולים! | האירוע של "פינס" קצר הצלחה ענקית: בעלי העסקים תרמו, התושבים הצביעו ברגליים. כל התרומות למען ילדים חולי סרטן

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

הצלחה גדולה נרשמה באירוע ההתרמה הגדול של בית ספר ״פינס״ שכל כולו למען ילדים חולי סרטן מעמותת חיים. מאות תושבים הגיעו לאירוע אותו יזמה מנהלת בית הספר גלית אקריש. האירוע יצא לפועל בזכות תושייתם ונכונותם של כלל תושבי גדרה אשר סייעו למעשה להצלחת היוזמה. מאחורי ההפקה עמדו תלמידי בית הספר בסימן מחזור המאה, בגיבוי וליווי מלא של מורים והורים מבית הספר.

האירוע כלל מגוון דוכני מזון, מגוון דוכני הפעלה ויצירה, עמדת בייביסיטר, 3 בתי קפה להורים, דוכן אופטיקה, מאהל בדואי, 600 ספרים חדשים, הגרלות נושאי פרסים, מכירת יצירותיהם של תלמידי בית הספר, הפעלות, סדנאות, הרקדות – כאשר הכל נעשה בתרומה מלאה ובלב רחב מבעלי עסק, תושבי המושבה.

 

האירוע הזה, כך נראה, יהפוך למסורת שכן הוא גרם לאיחוד קהילתי של אלפי תושבים ביום אחד בנוסף למטרה הערכית הנעלה, לסייע לזולת ועל אחת כמה וכמה לאוכלוסיית הילדים המתמודדים עם המחלה הקשה.

  

נמשיך לעדכן. תושבים נוספים המעוניינים לדווח על מפגעים או סיפורים מיוחדים מוזמנים לפנות אלינו בכתובת המייל: [email protected]

כותב המאמר:

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן