נשבר הלב: תושב רחובות, בן 22, שנפצע במהלך היום בתאונה בסמוך לעיינות – מת מפצעיו
לפי דיווח של מגן דוד אדום, בשעה 15:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון, על תאונת דרכים בין רכב לאופנוע עם 2 רוכבים בכביש 42 בסמוך לעיינות.
חובשים ופרמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים קפלן, 3 פצועים, בהם: רוכב האופנוע גבר בן 28 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית, נהגת הרכב פונתה במצב קל. רוכב נוסף פונה מהמקום במצב קשה.
חובש במד”א טל סיני סיפר:
“מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין רכב לאופנוע, רוכב האופנוע שכב בסמוך לאופנוע כשהוא מעורפל הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות, קיבועים ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד”א לבית החולים כשמצבו קשה ויציב. נהגת הרכב פונתה במצב קל ומהמקום פונה רוכב נוסף במצב בינוני עד קשה”.
◼️ לקבוצת חדשות רחובות והסביבה בווטסאפ לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן