פורום “120 נשים מחברות”, יערוך תיקון ליל שבועות בכיכר החטופים, ביום שני 10.6 החל מהשעה 19:00. האירוע ייערך בהשתתפות עשרות מנשות הפורום ובסימן “יום האחדות” המצוין ביוני מדי שנה, לזכר יעקב נפתלי פרנקל, גיל-עד שער ואייל יפרח ז”ל- הנערים שנרצחו ונחטפו על ידי מחבלים ביוני 2014.
הציבור מוזמן לחבור ללימוד משותף למען שחרור החטופים, החלמת הפצועים ואחדות העם. את תיקון ליל השבועות תוביל ד”ר עליזה לביא ובין הנשים שישתתפו: בת שבע סדן, שאיבדה את שני הוריה בפיגוע רצחני לפני כעשרים שנה; רינת לוק, דודתה של שני לוק ז”ל שנרצחה במסיבת הנובה וכן צפויות להשתתף אמהות חטופים.
פורום “120 נשים מחברות” כולל מעל 600 נשים משפיעות ומובילות, ממגוון קשת הדעות, המגזרים והמפה הפוליטית. הפורום נוסד במטרה להחזיר לשיח הציבורי את ההערכה לריבוי דעות וקולות, את האמון הנובע משיח ולפעול למען העתיד שאחרי המחלוקת.
ד”ר עליזה לביא, ממייסדות פורום 120 נשים מחברות:
“המנהג של תיקון ליל שבועות, שמקורו בספר הזוהר, מאפשר לכולנו להתחבר יחד ולהיזכר שלמרות השוני, הפירוד והדעות החלוקות יש משהו שמאחד את כולנו – התורה שניתנה למשה בסיני. בימים קשים אלו אני מזמינה את כולם לבוא, להרגיש את האחדות והקרבה ולהתפלל למען שחרור החטופים ושלום החיילים”.
הציבור מוזמן להשתתף ללימוד משותף למען שחרור החטופים, החלמת הפצועים ואחדות העם – יום שני, 10.6 בשעה 19:00
לפרטים נוספים לחצו על הקישור.
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – נשים בלבד לחצו כאן
◼️ לקבוצת חדשות בווטסאפ – חדשות מהארץ/מהעולם/משפט/עורכי דין/פלילי לחצו כאן
■ לקבוצת חדשות בווטסאפ – מלחמה בישראל חרבות ברזל לחצו כאן
◼️ לרשימת קבוצות הווטסאפ השוות שכדאי לכם להצטרף אליהן – לחצו כאן