בשורות משמעותיות לעובדי רשות המים

150 עובדי הרשות ייהנו ממענק כספי בשתי פעימות וכן מתגמול על עמידה ביעדים | להלן הפרטים >>

ההסתדרות חתמה על הסכם ייחודי וראשון לעובדי רשות המים. במסגרת ההסכם, שיחול על כמאה וחמישים עובדי הרשות הממשלתית, האחראית על הקצאת משאבי מים בישראל, מענק כספי מיוחד של כ-9,000 שקל בשתי פעימות. ההסכם, שאותו הובילה הסתדרות עובדי המדינה ונחתם במעמד סגן בכיר לממונה על השכר באוצר חנן לזימי, מכיל גם מנגנון תמרוץ על פי יעדים שישולם אחת לחצי שנה. הוא יהיה בתוקף עד אוקטובר 2026.

יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: “אני רוצה לברך את הצדדים, את יו”ר הסתדרות עובדי המדינה עו”ד אופיר אלקלעי שהוביל להישג זה, את הנהלת הרשות ואנשי הממונה על השכר, וכמובן את עובדי ועובדות רשות המים שייהנו מהמענקים שעליהם הוסכם. ההסתדרות תמשיך לחזק את השירות הציבורי לטובת העובדים והחברה הישראלית ככלל”.

יו”ר הסתדרות עובדי המדינה עו”ד אופיר אלקלעי: “עובדי רשות המים מתעסקים בתחום שהוא הבסיס לחיים. לכן חשוב שבגוף הזה יהיו אנשים מוכשרים, מסורים ומתוגמלים, ושנוכל לקלוט אליו אנשים טובים גם בעתיד. אני שהגענו למעמד זה של הסכם. תודה לכל המעורבים”.

מנכ”ל רשות המים יחזקאל ליפשיץ: “זה יום חג עבורנו. שמנו לעצמנו את היעד הזה של הסכם קיבוצי כבר לפני ארבע שנים, והיום מגיעה הבשורה. תמיד אמרתי שההון האנושי חשוב לי יותר מכל, ואנחנו משקיעים בעובדים שלנו המון. לראייה הסכם זה. תודה לכל השותפים לדרך”.

יו”ר הוועד אילנה אפרתי: “זה רגע היסטורי ומרגש עבורנו העובדים. אמנם התחלנו את המסע שלנו לפני כמה שנים, אבל בסופו של דבר הגענו למעמד ההסכם הזה. פרט להטבות, ההישג המשמעותי בהסכם הוא שיש פעם ראשונה ברשות המים הסכם שוועד העובדים הוביל בשיתוף פעולה עם ההסתדרות והגורמים הנוספים. כך הגענו להסכמות. תודה מיוחדת ליו”ר הסתדרות עובדי המדינה אופיר אלקלעי על התמיכה וההקשבה”.

אבנר סולטני, מנהל חטיבה ארצית בהסתדרות עובדי המדינה שהוביל את ההסכם סיכם: “אני מברך את עובדי רשות המים שזוכים היום להסכם מצוין. אודה ליו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד שתמך וקידם את המהלך, ליו”ר הסתדרות עובדי המדינה אופיר אלקלעי שפעל על מנת שהדבר ייצא לפועל. תודה גם לקודמי בתפקיד דורון קרני, שהחל במהלך ויצא לגמלאות”.

עוד השתתפו במו”מ להסכם: מטעם ההסתדרות – ראש תחום בכיר מרחבים בלשכה המשפטית עו”ד גלי שטיינברג; מטעם רשות המים – סמנכ”לית למנהל ולהון אנושי אפרת לוי-רוזנברג, ומנהלת משאבי אנוש ליאת רון.

◼️ לקבוצת ווטסאפ חדשות 08-חדשות מהארץ >> לחצו כאן

צילום: דוברות ההסתדרות

מערכת חדשות אפס שמונה מכבדת זכויות יוצרים ועושה את מירב המאמצים לאתר בעלי זכויות בפרסומים ו/או צילומים המגיעים אלינו. אם זיהיתים צילום ו/או כל פרט שיש לכם זכויות בו/בהם, אנא פנו אלינו לבקש לחדול מהשימוש בו/בהם באמצעות כתובת האימייל [email protected]

תגובות:

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך גם:

תגובות

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן