על מבנה של גן ילדים מקימה "נ. נווה חברה לבנייה" בניין חדש בן 6 קומות ברחוב גורודיסקי

לאחר ש-נ. נווה חברה לבנייה כבר הרסה את המבנה הישן עליו פעל בעבר גן ילדים פרטי, החלה החברה בבניית יסודות המבנה החדש. החברה חתמה על חוזה לבניית בניין מגורים בן 6 קומות ברחוב גורודיסקי (בתמונה הראשית) פינת חיים סירני, בניין בו יבנו 11 יח"ד בנות 3-5 חדרים, עם מעלית וחניה. נ נווה הדמיה גורדוסקי

הבניין החדש נבנה על מגרש בשטח של כ-660 מ"ר ויכלול 1,270 מ"ר בנוי, בתכנון לא שיגרתי שיכלול מגוון עיצובים לדירות בוטיק בנות 3-5 חדרים, כאשר בכל קומה יהיו 2 דירות ועוד קומת גג בה תהיה דירת פנטהאוז אחת על כלל שטח הקומה, כולל מרפסת גג מרווחת. הפרויקט יכלול מעלית וכמו כן חנייה לכל דירה. עבודת הבנייה בפרויקט מתוכננת להסתיים בחודש מארס 2018. הדירות יימסרו לקבוצת רוכשים המשמשים למעשה גם יזם הפרויקט. מ.ד. אשכנזי ישמש כאדריכל הפרויקט וקונסטרוקטור הפרויקט הוא דוד ציזלינג.

המהנדס ניר נווה, מנכ"ל החברה: "בזכות יישום שיטת ניהול חדשנית לענף הבנייה החברה מסיימת לאחרונה את רוב הפרוייקטים שלה לפני לוחות הזמנים שסוכמו, בפער משמעותי של כמה חודשים, ומשלימה את רוב הפרויקטים במספר רג'קטים נמוך במיוחד ואף חד ספרתי. כחלק ממדיניות השירות של "נ.נווה" הדיירים החדשים יזכו לא רק בבנייה ברמה גבוהה אלא אף ממוקד שירות לקוחות ייחודי שיעניק לדיירים מענה ללא תשלום לטיפול בתקלות בנייה, חשמל וצנרת".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן