אחלה דיל: מתן דיל, דורון מילברג ואמיתי כהן סיירו במתחם חב"ד בנות בכדי לאבחן ליקויים אחרונים שנותרו מאז התערבות ההורים

צעקת הורי ילדי תנועת הנוער אשר גילו כי מתחם 'הבילוי' של ילדיהם גובל בגן ילדים שהוקם לפני כשנה אליו סופחה החצר הקטנה של הסניף – קורמת עור וגידים.

לסיפור בקצרה: סניף התנועה קיים ברחוב זכריה מדאר מזה כעשור. בשנה האחרונה הוקם גן ילדים בצמוד ועל חשבון רוב החצר של הסניף, עד כדי כך שהילדים קיימו פעילויות על הכביש. ההורים צעקו, פנו אל ראש העיר רחמים מלול, שלאחר פגישה אצלו הוא לבדוק השטח ובנוכחות הורי הילדים סודרו וטופלו הליקויים לרבות הקמת חצר. מאז טענו ההורים כי קיימת צפיפות בשל מספר תנועות הפועלות במקביל וכעת נראה שסופה של הסוגיה להסתיים ובהצלחה יתרהץ

מילברג
סגן ראש העיר,עו"ד מתן דיל, אשר תיווך בין הצדדים, ערך אתמול (ראשון) סיור בבית הספר חב"ד בנות, יחד עם מנכ"ל העירייה, דורון מילברג, חבר המועצה, אמיתי כהן ונציגות מחסידות חב"ד ומתנועת הנוער בני עקיבא. מטרת הסיור הייתה לוודא כי נערכו השינויים שהובטחו כאמור לעיל ובכדי לאבחן ליקויים שנותרו במתחם המכיל את בית הספר של בנות חב"ד עם סניף תנועת בני עקיבא, גני ילדים, מגרש ספורט ובית הכנסת.

דיל הגיע לוודא כי הדברים התבצעו לשביעות הצדדים ויחד עם מנכ"ל העירייה, הבטיח לסיים את העבודות באופן מוחלט לרבות שדרוג וטיפול בליקויים הבודדים שנותרו אשר יבוצעו על ידי קבלני העירייה בשבועות הקרובים.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן