רחובות הצעירה: מי שפך דבק והשחית את רכבה של השכנה? וגם: חלק מדו"חות הדיירים בוטלו

בסמוך לשעה חמש אחר הצהריים, הבחינה תושבת העיר, המתגוררת ברחוב חזון איש שבשכונת רחובות הצעירה, כי רכבה הושחת. בשכונה עצמה לא מוגדרות חניות בטאבו, לפיכך קיימת מצוקת חנייה קשה בעקבותיה נאלצים דיירי השכונה לתמרן מקום חניה הסמוך לביתם.

לדברי אחד השכנים, החניה בה החנתה תושבת השכונה את רכבה, הינה חנייה אשר הוגדרה על ידי הועד כחניית נכים, דבר שהיא אינה מסכימה לו ובשל כך מחנה את רכבה במקום. היום (חמישי) ציפתה לה, כאמור, הפתעה כאשר אלמוני או אלמונים שפכו על הרכב דבק, הדביקו מדבקה גדולה והותירו שריטות בחלק מהמכונית. השכנה הזעיקה את כוחות המשטרה שיפתחו בחקירה.

סייע בביטול הדו"חות. מתן דיל
סייע בביטול הדו"חות. מתן דיל

מצוקת החניה בשכונה – חלק מהדו"חות בוטלו
בתוך כך נודע ל'רחובות היום' כי מתן דיל, סגן ראש העיר, יצר הבוקר קשר עם ועד השכונה ודיווח להם כי לאחר שקיים פגישה עם ליאור שוקרי, מנהל אגף התנועה בעירייה, ולאחר שדנו בדו"חות שהצטברו ברחובות הצעירה, הם החליטו לבטל ארבעה מהם. עם זאת, שלושה דו"חות שקיבלו דיירים בגין חניה המסכנת הולכי רגל, חניה על מעבר חצייה וחניה החוסמת נתיב נסיעה – לא בוטלו, מטעמים מובנים.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן