סוער בישיבת הכספים של מועצת העיר: טונים צורמים בין עודד עמרם למתן דיל, שנטש בכעס

ועדת הכספים התכנסה הערב (שני) בכדי לאשר את תקציב 2017 שיובא בעוד יומיים לאישור מועצת העיר – כפי שפורסם לראשונה ב'רחובות היום'.

רחמים מלול ועודד עמרם (ארכיון)
רחמים מלול ועודד עמרם (ארכיון)

במרכז הועדה: ויכוח חסר תקדים, צעקות והאשמות בין עודד עמרם ומתן דיל. סגן ראש העיר טען במהלך הישיבה כי ראש העיר, רחמים מלול, הבטיח לו תוספת של מאה אלף שקלים שיתקבלו מהחברה העירונית. עמרם, המחזיק בתיק התרבות, כעס על הדברים, פנה אל דיל והודיע לו בפני הנוכחים כי לחברה העירונית אין 'כסף מיותר' ושאין לו מאין להביא את הסכום עליו הוא מדבר.

דיל לא נותר חייב והטיח בפני עמרם: "אתה לא קובע!". עמרם השיב: "לך אל ראש העיר ותסדר את זה איתו". סגן ראש העיר, נטש בכעס את הישיבה והמחלוקת, סביר להניח, אם תיפתר – תיעשה סביב שולחנו של מלול.

חבר ועדת הכספים סיפר כי "הויכוח הקולני בין מתן דיל לעודד עמרם היה נראה רע מאוד, כולם הביטו בהם בדממה ואיש לא התערב או ניסה להשתיק. כשדיל עזב את הועדה, חלק מהחברים תמכו בדבריו של עודד עמרם. ברור לכולם שאם מלול הבטיח לדיל תוספת הוא היה צריך להמתין בסבלנות ולקבל אותה בדרך שראש העיר יחליט. כולם יודעים שמתן דיל הוא בן טיפוחיו של מלול כך שאין צורך לדאוג, הוא יקבל את התוספת".

כך או כך, נראה כי בסופו של דבר, מי שיספק פתרון לסוגיה הוא מלול, שכידוע משמש כיו"ר ועדת הכספים.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן