פרסום ראשון: נערים חדרו לשיעור מחול, גררו את הרקדניות הצעירות לשירותים, כיבו עליהן סיגריות ונעלו אותן

פרשה קשה ומזעזעת אירעה הערב (שני): ארבעה נערים בגילאי 15 התפרצו לחוג מחול שנערך בבית הספר שפרינצק. לטענת הורים, חלק מהנערים אשר הדיפו ריח אלכוהול, הפריעו לקיום מהלך החוג, הציקו למורה ולרקדניות הצעירות מכיתות ה' ו- ו' בלבד, גררו את חלקן לשירותים באכזריות תוך הפעלת כוח פיזי ואף נעלו שם את הדלתות. על פי העדויות של הילדות, על חלקן כובו סיגריות וגרמו לנזקים רציניים.

המורה המבוהלת הזעיקה את שוטרי תחנת רחובות שהחלו בסריקות נרחבות אחר החשודים. חוקרי תחנת רחובות גובים עדויות מהילדות שמאז המקרים סובלות מטראומה ומהוריהן.

בית הספר, הערב (צילום: אתי כץ)
בית הספר, הערב (צילום: אתי כץ)

אחת האמהות מבית הספר, סיפרה: "מששמעתי מה קרה כולי רעדתי, שוחחתי עם חברה שלי שהבת שלה היתה שם ודרשתי בשלומה. היא סיפרה שהילדה בהלם, כולה רועדת ושזהו סיוט מבחינתה. כולן רק התפללו שזה ייגמר. נערים שתויים לא יודעים מה הם עושים וזה עלול היה להסתיים רע הרבה יותר".

מעיריית רחובות נמסר בתגובה: "אנו מנועים מלמסור פרטים אודות המקרה מכיוון שהוגשה תלונה והוא נמצא בחקירת משטרה. אגף החינוך והחברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש מטפלים באירוע החריג במירב הרצינות ובשילוב של כלל הגורמים הרלוונטיים בכדי לסייע לכל המעורבים בו לחזור לשגרה בהקדם האפשרי. אגף הביטחון בעיריית רחובות יקיים הערכת מצב בכדי לקבל החלטות שיסייעו במניעת הישנות מקרים חריגים שכאלה, ובנוסף, הגורמים המקצועיים של השירות הפסיכולוגי העירוני תומכים ומלווים את המעורבים באירוע כל העת".

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן