בנו של "המלך", הזמר גילי ארגוב, נעצר שוב – הפעם בגין תקיפת בת הזוג. אמנון ארגוב: "עצוב לי מאוד, אבל אני שמח שהוא חי"

גילי ארגוב, בנו של "המלך" זוהר ארגוב, שוב עולה לכותרות ולא בגלל המוסיקה, אלא בשל תלונתה של בת זוגו שטענה לאלימות מצידו. על פי הפרטים הידועים צלצלה בת הזוג של ארגוב בן ה44, אל מוקד המשטרה וסיפרה כי היא במצוקה ואינה יכולה לצאת מהבית.

גילי ארגוב. הדוד אמנון כבר הזהיר: "גילי ימות בקרוב מאוד, הוא נמצא במסלול המוות"
גילי ארגוב. הדוד אמנון כבר הזהיר: "גילי ימות בקרוב מאוד, הוא נמצא במסלול המוות"

שוטרים הגיעו לביתם של בני הזוג ומצאו את ארגוב כשהוא בגילופין. בת זוגו טענה שהוא שותה לאחרונה כמויות גדולות של אלכוהול. תחילה סיפרה לשוטרים כי היכה אותה אולם לאחר מכן שינתה את גרסתה ובחקירתה הסתירה את הפרטים בגין האלימות.

עם זאת, במוצאי שבת הובא ארגוב להארכת מעצרו שם טען סנגורו כי אין עילה למעצר וכי היחידה החוקרת מנסה 'לחפשו' בשל הייחוס המשפחתי. עוד טען הסנגור כי חברתו של ארגוב בהריון, בשבוע השישי להריונה, והיא שרויה בתקופה של אמוציות גדולות. מעצרו הוארך ביומיים והוא צפוי להשתחרר מחר (שני).

דודו של גילי, אחיו של זוהר, אמנון ארגוב המתגורר ברחובות, ניסה בשנים האחרונות ובמשך פעמים רבות לסייע לזמיר ולגמול אותו מהסמים. בין היתר, שלח אותו למרכז גמילה וניסה לא אחת להחזירו למוטב אולם ללא הצלחה. גם אייל גולן ובני פרץ מנהלו האישי ניסו לסייע לארגוב. לפני כשנה, לאחר שהדוד קרא לעזרה עבור האחיין הנרקומן, גולן ופרץ נחלצו לעזרתו והחליטו לממן עבורו גמילה. "אייל גולן עזר לי ונתן לי את האפשרות לצאת לדרך מבחינה כלכלית אחרת לא הייתי יכול להרים את גילי על הרגליים", אמר ארגוב, "מסוף אוגוסט אנחנו לא ביחד על פי בקשתו, הוא רצה לעשות הכל לבד, בדרך שלו, הגיע למצב שלא יכול היה להמשיך איתי וההפך, אני איתו, כי לי היו את הגבולות שלי והוא לא היה מוכן. נתתי לו את החופש שלו, שהוא ביקש ולא שהאמנתי בזה, אני מקווה לטוב. עצוב לי מאוד, אבל אני שמח שהוא חי, מבחינה בריאותית עשיתי עבודה של 100 אחוז שמח. אני עצוב על מה שקרה שם, בסך הכל מגיע לשניהם חיים טובים".

-צילום התמונה הראשית באדיבות אמנון ארגוב.
גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן