גילי ארגוב שוחרר ממעצר והודה: "סטרתי לבת זוגי ואני מבקש סליחה. פחדתי שלא לקחה פוסטינור, פחדתי על עצמי"

לאחר 72 שעות מעצר, גילי ארגוב שעבר חוויה מטלטלת בשלוש היממות האחרונות, לאחר שנכלא בגין תלונתה של ארוסתו, ורד וייס, לאלימות מצידו, שוחרר מתחנת המעצר בראשון לציון – שם המתינה לו הרעייה לעתיד, שמצפה לילדם המשותף.

"אני לא ישנה ולא יכולה בלי גילי", סיפרה וייס, בת ה29 "לא הייתה שום אלימות, היו צעקות בבית, אנחנו עדיין מתחתנים ואני עדיין בהריון ממנו. מה שכן הוא צריך תכנית גמילה מאלכוהול".

ארוסתו של ארגוב: "גילי יצטרך תכנית שיקום לאלכוהול"
ארוסתו של ארגוב: "גילי יצטרך תכנית גמילה מאלכוהול"

למרות הכחשותיה, הבעל המיועד, בנו של "המלך" זוהר, טוען אחרת – גילי ארגוב מודה שסטר לה. "פחדתי שהיא לא לקחה איזה פוסטינור, או איזה משהו, פחדתי על העובר, פחדתי על עצמי", הודה, "כן, סטרתי לה, סטירה קטנה, ואני ממש מצטער ומבקש סליחה, היא כל מה שיש לי, היא והעובר".

כזכור, שוטרים הגיעו לביתם של בני הזוג ומצאו את ארגוב כשהוא בגילופין. בת זוגו טענה שהוא שותה לאחרונה כמויות גדולות של אלכוהול. תחילה סיפרה לשוטרים כי היכה אותה אולם לאחר מכן שינתה את גרסתה ובחקירתה הסתירה את הפרטים בגין האלימות. במוצאי שבת הובא ארגוב להארכת מעצרו שם טען סנגורו כי אין עילה למעצר וכי היחידה החוקרת מנסה 'לחפשו' בשל הייחוס המשפחתי. עוד טען הסנגור כי חברתו של ארגוב בהריון, בשבוע השישי להריונה, והיא שרויה בתקופה של אמוציות גדולות.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן