זה המכתב ששלח שר הדתות בעניין הרב הספרדי לראש העיר, רחמים מלול: "הנושא כרוך באישור המועצה ולאחר שהעירייה תפרע את חובה למועצה הדתית בסך 700 אלף שקלים"

המכתב ששלח שר הדתות, דוד אזולאי אל ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, הגיע אל מערכת "רחובות היום" והוא מעלה מספר תהיות סביב מינויו של רב ספרדי ראשי לעיר, אותו מבקש מלול לקדם.
1
2
3
מתוך הדברים הנחשפים לעיל ניתן להבין כי העירייה תיאלץ לשאת במרבית העלויות להעסקתו של הרב הספרדי. לדברי השר אזולאי "נוכח העבודה שהעירייה מתכוונת לממן את שכרו של רב העיר לפחות בחמש השנים הקרובות בשיעור של 75%, הרי שמצד הבחינה התקציבית יקל עלינו לאשר את המבוקש בכפוף לכך שתתקבל החלטה על ידי מועצת העירייה הנוכחית. החלטה בעניין התקבלה על ידי מועצת העירייה בקדנציה הקודמת בתאריך 21.9.11 ומניסיון בערים אחרות יש צורך לאשרר את ההחלטה של העניין שוב".

השר התייחס לעובדה לפיה המועצה הדתית שרויה במצב של תכנית הבראה ובתוך כך את העובדה כי העירייה חייבת למועצה כ700 אלף שקלים. כעת אמור מלול להחליט על מועד הגשת המינוי למועצה. מסתמן כי במועצה הקרובה שתתקיים מחר (רביעי) ההצעה בסוגיית הרב הספרדי לא תובא לסדר היום.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן