פרסום ראשון: נהג הסעות, שהשיב ילדי כתה ג' מפעילות חינוכית, הקרין בפניהם סרטונים פורונוגרפיים

פרשה קשה נוספת ובלתי צפויה, התרחשה היום (שני) אחר הצהריים לאחר שנהג הסעות אשר הסיע תלמידי כתה ג' מפעילות חינוכית בפארק המדע חזרה אל בית ספרם, הקרין בפניהם, במהלך הנסיעה, סרטונים פורנוגרפיים!!! התלמידים היו בהלם לאחר שהוקרנו בפניהם הסרטונים המיניים ומורות אשר שהו עם התלמידים באוטובוס וצפו במתרחש, דרשו מהנהג בכעס לכבות מיידית את הטלוויזיה.

תדרוש הסברים ממנכ"ל חברת ההסעות לפשר האירוע. שרה והב
שרה והב, תדרוש הסברים ממנכ"ל חברת ההסעות לפשר האירוע

בו ברגע צלצלו המורות אל מנהלת בית הספר ודיווחו על "אירוע חריג". מנהלת בית הספר פנתה אל מנהלת מחלקת החינוך היסודי בעיריית רחובות, שרה והב, אשר תדרוש הסברים ממנכ"ל חברת ההסעות לפשר האירוע. כמו כן, מחר בבוקר צפויה מנהלת בית הספר לכנס צוות יועצות כדי לדלות מידע מהילדים ולהבין מהם האם וכמה הספיקו לראות וכן כיצד האירוע השפיע עליהם.

גורם בבית הספר אמר לאחר המקרה: "מזעזע, פשוט מזעזע הסיפור הזה שכלל לא היה צריך לקרות, בשום צורה ובשום אופן. יש לראות כיצד למצות את הדין עם הנהג ומבחינת בית הספר מחר בבוקר נפעל עם כל הגורמים הקיימים בכדי לבחון את הפרשה". טרם הוגשה תלונה במשטרה.

גולשים יקרים, לקבלת החדשות בזמן אמת, הנכם מוזמנים להוריד בחינם את האפליקציה של "רחובות היום" מחנות ההורדות שבסמארטפון שלכם.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן