האימפריה של המשנה לראש העיר, יניב מרקוביץ': תקציב חוויות לשנת 2017 אושר פה אחד בסך של 102,557,525 שקלים

בשקט בשקט מוביל חבר מועצת העיר, יניב מרקוביץ', את רשת חוויות ואת עצמו אל קדמת הבמה של העיר רחובות – עם תקציב שנתי גדול במיוחד שאושר לפני מספר ימים פה אחד. בכך מוכיח המשנה לראש העיר כי הוא הופך להיות האיש החזק במערכת המקומית, עם התקציב השני הגדול ביותר בעיר ואימפריה עליה הוא שולט ביד רמה.

"אנשים מתווכחים בינם לבין עצמם על הרבה מאוד דברים, על כמה עשרות אלפי שקלים מהתקציב של העירייה", אומר בכיר, "הילד הזה מסתכל מהצד בשקט ועושה לכולם בית ספר, בפועל יש ליניב מרקוביץ' עירייה קטנה בתוך העיר".

בהתייחס להתכנסות הדירקטוריון, כצפוי: חבריה אישרו פה אחד את התקציב לשנת 2017 בישיבה שארכה כשעתיים והתנהלה למופת, לדברי הנוכחים. התקציב של חוויות לשנה זו יעמוד על 102,557,525 שקלים, גידול משמעותי לעומת התקציב שהוקצה לרשת אשתקד בגובה 98,137,350 שקלים.

אי אפשר להתעלם מהנתונים לעיל: זו השנה השישית של מרקוביץ' כיו"ר רשת חוויות, מאז קיבל את המושכות מרועי שרעבי וזכה לאמון גדול מכלל חברי הדירקטוריון. רק לפני חמש שנים הוקצו לחוויות כ-54 מיליון שקלים, כיום היא עומדת על פי שניים, ולא פחות חשוב מכך: הרשת מפרנסת למעלה מאלף משפחות בעיר.

המנכ"ל עדי דויטש זוכה לקרדיט גדול מהיו"ר. דויטש כתב בספר התקציב: "גידול של 4 אחוזים מאשתקד"
המנכ"ל עדי דויטש זוכה לקרדיט גדול מהיו"ר. דויטש כתב בספר התקציב: "גידול של 4 אחוזים מאשתקד"

מנכ"ל הרשת, עדי דויטש, התייחס לצמיחה לעומת השנה שחלפה וכתב בספר התקציב: "התקציב המוגש מבטא צמיחה של ארבעה אחוזים ביחס לשנה החולפת. השנה אנחנו מתמודדים עם אתגרים: הטמעת השינוי הארגוני באגף הגיל הרך ופיצולו לשני תחומים, האחד אגף צהרונים והשני אגף הגיל הרך והמשפחה. הרשת ממשיכה לשים דגש על הרחבת פעילותה בפיתוח תכניות לאוכלוסיות מיוחדות". בספר מנה דויטש את הפעילויות הרבות שהרשת מבצעת במהלך השנה למען הקהילה וסיכם במילות תודה לחברי הדירקטוריון, בראשם היו"ר מרקוביץ' "ותודה אחרונה לצוות העובדים, המשאב החשוב ברשת, העושים את תפקידם במסירות ומקצועיות".

ברור לכל כי בגיל 35 יניב מרקוביץ' יכול להניח רגל על רגל ולראות כיצד הממלכה הקטנה שלו הופכת למוסד המרכזי והחשוב ביותר בעיר. לצד אלה הוא מתמודד עם עשרות תלונות של הורים המפצירים בקברניטי חוויות לשדרג את מערך השירות – עמם הוא נפגש במשרדו הצנוע בקומה השישית בעירייה. בנוסף, עשרות התושבים מהשכונות השונות מבקשים שדרוג חזותי במתנ"סים ומקבלים מענה ממרקוביץ' שעם לו"ז צפוף במיוחד, מגיע אל השטח, מקשיב לטענות ומפזר הבטחות שימים יגידו אם יעמוד בהן.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן