חגיגות המימונה ייפתחו הערב בבתים ברחבי העיר, יימשכו אל תוך הלילה במתחם הבילויים בפארק המדע ויש גם מימונה לילדים

עשרות אלפי מופלטות יחולקו לכל האורחים שיגיעו הערב (שני) לאלפי בתים ברחובות וישתתפו בחגיגות המימונה המסורתית. את המימונה הגדולה ביותר שידעה העיר, בביתם של חני וזהר בלום לא יחגגו השנה, בשל האבל על מות האב, שייקה בלום ז"ל. זהר בלום אמנם החל את ההכנות לאורך החודשים האחרונים, לרבות הכנת למעלה ממאה סוגי ריבות, אולם בשל הצער הגדול, דחה את החגיגות לשנה הבאה ומאות האורחים שהיו מוזמנים אליו יצטרכו לכבד את המסורת בבית אחר או לחילופין להגיע מחר, אל המימונה העירונית שעורך ראש העיר, רחמים מלול – על כך בידיעה נפרדת. 

חגיגות המימונה יחלו הערב, תרבחו ותסעדו

אז איפה עוד תוכלו לחגוג הלילה את צאת הפסח וחג המופלטות?

בדבלין יחגגו את המימונה עם הופעה של עידן ארגוב כאשר גילה מלכה-עוזרי תחגוג יום הולדת בהפקת ענק מלאת מופלטות. בקפה לנדוור בפארק המדע מבטיחים שהמוזיקה והתלבושות עליהם והשמח – עליכם! בפיאטו שבפארק המדע יפתחו את המימונה עם רקדניות, מוזיקה, מופלטות והמון המון שמח, החל מ-20:00. בשפילד פותחים עם מימונה מטורפת, כך מבטיחים, שתכלול מופלטות, תלבושות, קישוטים ומוזיקה מרוקאית במיטבה. בדלפק יבקשו מכם להוציא את הדרבוקות ולהתכונן לשמחה גדולה. בתפריט: מופלטות ללא הפסקה, צ'ייסר ערק ב-10 שקלים כל הלילה ובעיקר שמח.

ויש גם אטרקציה מדליקה, מימונה לילדים

הדס קופליק, רחובותית גאה, יוזמת מימונה לילדים ב'חברותא', מרכז מקסים להורים וילדים שבבעלותה, הממוקם בנס ציונה. המימונה תתקיים מחר (שלישי), החל מ-16:45 יחד עם רקדנית הבטן לילך וסרמן ביטן. בתכנית: מימונה שמחה ועליזה, שיעור ריקודי בטן לקטנטנים עם ההורים, מופלטות ולימוד הילדים כיצד לערוך טקס מימונה מסורתי, הסברים על מנהגי העדה המרוקאית וכיוב'. לפרטים: 050-4940011.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן