מאות תושבים הגיעו לקבלת הפנים ונסוגו לאחור בטענה לצפיפות ומחסור במקומות. החברה העירונית: "השנה הגיעו יותר מבקרים מאי פעם, נפיק לקחים"

אירוע קבלת הפנים שנערך אמש ברחבת העירייה היה נוצץ ומרהיב – אך רק לאותם אלו שהצליחו להשתחל אליו, ליהנות ממופע קסום של יהורם גאון ומאירוע הצדעה למצטייני הנשיא. מאות תושבים התלוננו כי להם לא היה מקום באירוע והם נאלצו לסגת לאחור.

גם המארגנים – עיריית רחובות ובראשם הוגה הרעיון, המנכ"ל דורון מילברג וקברניטי החברה העירונית בהובלת המנכ"לית יוספה חליבה, לא האמינו כי בשנה הזו יוכפל מספר המשתתפים בכלל האירועים לעומת אשתקד.

אחת המגיבות פרקה זעמה ברשת החברתית וציינה בדף הפייסבוק: "פשוט בושה! מזמינים אנשים להופעה של יהורם גאון והמקום עמוס ולא מכניסים! למה לא מחליפים מקום??? יש לחשוב על מקום שיתאים! חוצפה".

"פשוט בושה! חוצפה", ציינה אחת מהמתלוננות ברשת

תושב אחר אמר: "התכוננו כל כך לערב הזה, הגענו שלושה זוגות, ראינו שאי אפשר לזוז, שאי אפשר להתקרב ועשינו אחורה פנה וחבל, ממש רצינו להיות שם כפי שהיינו בשנים הקודמות. מעולם לא נוצר פקק שכזה"

בחברה העירונית שהייתה אמונה על האירועים מבינים כי חל גידול משמעותי בשנה זו. למעלה מ60 אלף משתתפים בערב העצמאות ובאירועים האחרים כמות כפולה מאשתקד ואלה נחשבים להצלחה מסחררת על פי כל הדעות. האירועים נחלו הצלחה גדולה אולם כעת סביר להניח כי בחברה העירונית יעשו חושבים באשר להיערכות לקראת אירועי הקיץ ובוודאי לקראת אביב ועצמאות 2018.

תיאלץ להפיק לקחים. מנכ"לית החברה העירונית, יוספה חליבה (צילום: אולפני רחובות)

מהחברה העירונית לתרבות וספורט נמסר: "ראשית, אנו שמחים ומברכים על האמון שתושבי העיר רחובות נותנים בנו בהגיעם בהמוניהם לארועי התרבות בשגרה ולחגיגות יום העצמאות ה-69 שזכו להצלחה גדולה במיוחד. למעשה, השנה הגיעו לאירועי יום העצמאות יותר תושבים ומבקרים מאי פעם.

יותר מבקרים מאי פעם. חגיגות העצמאות (צילום: רינת אלון)

ניתן היה לראות זאת בכמות הקהל הגדולה שנכחה באירוע המרכזי, חגיגות יום העצמאות בגן המייסדים אליהן הגיעו כ-60 אלף איש ובאירוע רוכבים עצמאות שבו נטלו חלק כ-7000 רוכבי אופניים. כך היה גם באירוע קבלת הפנים המסורתית שנערך מידי שנה, מאז שנת 2010, ברחבת העירייה שאליו הגיעו אלפי תושבים.

בשנים עברו נטלו חלק בארוע זה יהורם גאון פעמיים, דודו פישר, מירי מסיקה ועוד. נדגיש כי בכל ההופעות הללו, הרחבה התאימה לכמות הקהל. יחד עם זאת, החברה צפתה גידול בכמויות המשתתפים גם בארוע זה, ועל כן נערכה בהתאם והוסיפה כ-500 כסאות נוספים, לצד הקמת מתחם נוסף שבו הותקנו מסכי ענק לטובת הצופים.

לאחר כל ארוע מקיימת החברה הפקת לקחים וגם בארוע זה נפיק אותם וניישמם בעתיד לטובת הציבור. אנו מודים לעשרות אלפי התושבים שהצביעו ברגליים והגיעו לאירועים, רקדו, שרו, רכבו ובעיקר נהנו".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן