פרסום ראשון: עדי דויטש, סיים את תפקידו כמנכ"ל רשת חוויות

שבע שנים לאחר שהחל את תפקידו, מסיים עדי דויטש את תפקידו כמנכ"ל רשת חוויות. הבוקר (חמישי) הודיע דויטש על החלטתו לראש העיר, רחמים מלול ויו"ר דירקטוריון חוויות, עו"ד יניב מרקוביץ'. מלול סיפר כי "עדי ניפגש עמי הבוקר והודיע על החלטתו. הוא ניהל במשך שבע שנים את רשת חוויות ועשה זאת בהצלחה רבה, במקצועיות ראויה לשבח, והיה שותף ביחד עם יו"ר הדירקטוריון יניב מרקוביץ' וחברי הדירקטוריון להרחבת פעילות הרשת המקיפה עשרות אלפי משתתפים בכל שכונות העיר. אני מודה לו על עבודתו הנהדרת ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

מנכ"ל רשת חוויות, עדי דויטש

דויטש שנבחר לתפקיד מטעם החברה למתנ"סים מסר: "אני מודה לחברי הדירקטוריון, ראש העיר, יו"ר הדירקטוריון וכלל עובדי החברה על שבע שנים מרתקות ועל ההזדמנות שניתנה לי להוביל את רשת חוויות לקדמת העשייה הקהילתית והחברתית בעיר רחובות".

יחפשו מחליף לדויטש. ראש העיר, רחמים מלול ועו"ד יניב מרקוביץ'

"אני רוצה להודות לעדי דויטש על עבודתו המסורה למען הרשת" אמר עו"ד יניב מרקוביץ', "על שיתוף פעולה פורה ומלא הישגים של שנים רבות עם ראש עיריית רחובות רחמים מלול, חברי הדירקטוריון וכמובן עובדי חוויות המסורים. עדי הוביל את הרשת בנחישות ובמסירות במשך שנים ובזכות עבודתו הגיעה הרשת להישגים גדולים והפכה למובילה בתחומה בקנה מידה ארצי".

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן