פותחים את הלב: אגף השכונות וסטודיו 'מריוס' יגייסו תרומות בבוקר ספורט – כל ההכנסות יועברו ל"הבית החם"

העובדה כי קיים מחסור גדול ב"הבית החם", המספק מוצרי מזון למשפחות מיעוטות יכולת, לא נעלם מעיניהם של מנהל אגף השכונות בעיריית רחובות, רמי מדהלה שהרים ביוזמה משותפת עם מריו גוטירייז, הבעלים של מרכז הזומבה הישראלי Mario's, בוקר ספורטיבי שכל הכנסותיו יועברו לרכישת מוצרים עבור משפחות הנתמכות באגף הרווחה.

שיערו זומבה = תרומה לקהילה, בחסות אגף השכונות ומריוס'

היוזמה המבורכת, המשלבת ספורט ותרומה לקהילה מזמינה את הציבור לקחת חלק בשיעורי ספורט במגוון תחומים: פילאטיס, זומבה, פיטסטיקס ועוד, במחיר של 30 שקלים בלבד לשיעור, כאשר ההתניה היחידה הינה הרשמה מראש. להלן השיעורים שייערכו במסגרת הפעילות ב-26.5.17: בשעה 8:30 פילאטיס, ב-9:30 זומבה, ב-10:30 פיטסטיקס, ב-11:30 Strong By Zumba, ב-12:30 זומבה וב-13:30 פילאטיס. בנוסף, יוכלו המתאמנים לתרום בגדים, חפצים שימושיים ומוצרים עבור תינוקות.

"אנו ערים למתרחש בקרב השכבות החלשות ועושים מאמצים רבים בכדי לסייע למשפחות מיעוטות יכולת, בכל צרכיהם", אמר מנהל אגף השכונות, רמי מדהלה. "אחד המהלכים שראינו לנכון לבצע הוא שיתוף פעולה בין הרשות המקומית לעסקים פרטיים שנרתמים לסייע, לטובת ורווחת הקהילה כאשר כל ההכנסות מועברות באופן אוטומטי לבית החם הפועל במסגרת אגף שכונות, בחסותו של ראש העיר ומספק סיוע חומרי לתושבים שידם אינה משגת ובתאום עם שירותי הרווחה, מסייע בליווי וגישור בין המשפחות לבין הממסד".

דואג לנזקקים. מנהל אגף השכונות, רמי מדהלה

רק לאחרונה פורסם ב"רחובות היום" כי מטופלת ברווחה תקפה את מנהלת "הבית החם", סיגלית פלדבוי שטיין, בשל מחסור באוכל. יום ההתרמה ייערך במרכז הזומבה הישראלי, שברחוב מאיר ויסגל. להרשמה: 054-8120666, 050-6291711, 077-4041495.

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן