צפי לשיא של מנויים ב"בית העם", ממרכזי התרבות המובילים בישראל, לקראת העונה החדשה – ההרשמה החלה

10,000 איש רכשו אשתקד מנוי לבית העם – היכל התרבות העירוני שמאז פתיחתו, בשלהי אוקטובר 2014, הפך לאחד ממרכזי התרבות המובילים בישראל. בימים אלו נפתחת ההרשמה לקראת העונה הבאה וההנחה היא כי שיא המנויים יישבר.

בין הצגות האיכות השונות שתוצגנה העונה: "פולישוק" בכיכובו של ששון גבאי

לקראת העונה הרביעית, בחרה וועדות הרפרטואר את המופעים החדשים, שיוצעו למינויים. בסדרת התאטרון, בחרו ליצור תמהיל המשלב בין קומדיה, סאטירה ודרמה. בין הצגות האיכות השונות שתוצגנה העונה: "פולישוק" בכיכובו של ששון גבאי, "הזוג המוזר" בכיכובן של מגי אזרזר וטלי אורן – תאטרון בית ליסין, "הצמה של אבא" בכיכובו של יעקב כהן – תיאטרון הבימה,  "בעלים ונשים", מחזה מקורי ע"פ סרטו של וודי אלן – תיאטרון חיפה, "הזאבים" בכיכובה של תיקי דיין – תיאטרון הקאמרי והסאטירה השנונה "במנהרה" – תאטרון גשר.

כמו כן, תתקיימנה סדרות לקטנטנים וילדים, קולנוע טרום בכורה וקולנוע תרבויות לרבות הסדרה של פרופסור יורם יובל, בנושא "תחנות החיים", סדרות תאטרון יידישפיל, חוויה יהודית, "אהבתיה" ו"בוקר של כיף". בנוסף לכל הסדרות יעלו בהיכל במהלך העונה מיטב המופעים של אומנים מובילים בתרבות ומידי שלישי בבוקר יוקרן סרט ב-10 ש"ח במסגרת שלישי בשלייקס, לאזרחים הוותיקים.

החצוצרן אריק דוידוב יארח נגנים וירטואוזים בכלים שונים

בסדרות המוסיקה נבחרו הסדרות המוצלחות של גיל שוחט, האחים אסנר, הערים המרתקות בעולם, הסדרה הסימפונית של תזמורת ראשון ואחרות. בנוסף, לראשונה, יתקיימו שתי סדרות בשיתוף עם הקתדרה העממית ברחובות – האחת, סדרת בוקר עם גיל שוחט "מוצארט פוגש את סטרייסנד", על יצירות המופת המוסיקאליות בקולנוע והשנייה, סדרת הוירטואוזים של אריק דוידוב, בה מארח החצוצרן אריק דוידוב נגנים וירטואוזים בכלים שונים.

מנהל בית העם, שוקי קרומר עם ראש העיר, רחמים מלול ומנכ"לית החברה העירונית, יוספה חליבה

שוקי קרומר, מנכ"ל היכל התרבות סיפר כי "צפויה לנו עונה מיוחדת ומלהיבה המשלבת בתוכה מופעים המתאימים לכל אחת ואחד. בהזדמנות זו אבקש להודות ללמעלה מ-10,000 מנויים שליוו אותנו בנאמנות במהלך העונה האחרונה ואני מצפה לראותם איתנו גם בעונה הקרובה".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן