בשנה הבאה: שבט צופים במערב העיר, יוזמה משותפת לסגני ראש העיר

בעקבות בקשות הורים מרחובות ההולנדית וכפר גבירול: שבט צופים חדש יוקם במערב העיר החל מהשנה הבאה – זוהי היוזמה החדשה שנרקמה בשבועות האחרונים בין סגני ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום ומחזיק תיק הצעירים והנוער, עו"ד מתן דיל.

פעילות השבט החדש מצטרפת לשלושה מוקדי פעילות נוספים של התנועה שכבר קיימים בעיר: שבט שני"ר, שלוחת ירדן ושבט סער. בשלב הראשון צפוי השבט החדש שייפתח בסמוך לבית הספר ע"ש יצחק נבון, לתת מענה לתלמידי כיתות ו' עד ט' וככל ששכבת ההדרכה תגדל, כך תורחב פעילותו גם לשכבות הצעירות יותר.

תהלוכת שבט הצופים ברחובות (צילום ארכיון, אתר הצופים)

"ההשתתפות בפעילויות של תנועות הנוער כמו הצופים, לדוגמא, היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהמעטפת החינוכית והערכית עבור התלמידים, במסגרתה הם מתנדבים בקהילה, סופגים ערכים טובים ואף לומדים מכך", אמר זהר בלום, "בעצה אחת עם מתן דיל, החלטנו להקים שבט צופים נוסף בעיר רחובות, שיספק מענה לתושבי השכונות במערב העיר, אנו מקווים שהשבט החדש יצמח וישגשג כמו שאר תנועות הנוער בעירנו".

דואגים לעתיד הילדים. ראש העיר עם סגניו, עו"ד מתן דיל וזהר בלום באירוע הצדעה לתנועות הנוער

עו"ד מתן דיל הוסיף כי "הפעילות הענפה של תנועות הנוער ברחובות מבורכת שכן היא טומנת בחובה ערכים חיוביים עבור המשתתפים בה ומקדמת עשייה עם הקהילה ועבור הקהילה".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן