משחק הכדורסל לזכרה של טופז אבן חן, שנספתה באסון הכרמל ייערך מחר ב"אוסי וזוהר"

משחק הידידות בין מכבי "טופז" רחובות לקבוצת הכדורסל של שירות בתי הסוהר ייערך מחר (חמישי) בשעה 18:00 בערב באולם הספורט "אוסי וזוהר" לזכרה של טופז (טופי) אבן חן קליין, תושבת העיר שנספתה באסון הכרמל.

טופז אבן חן קליין ז"ל

המשחק יתקיים במעמד בכירי המשטרה ושירות בתי הסוהר ואליו הוזמנו גם ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, סגניו – עו"ד מתן דיל וזהר בלום, המנכ"ל דורון מילברג, מנכ"לית החברה העירונית, יוספה חליבה, מנהל אגף הספורט, איציק עובדיה ומנהל המחלקה, דורון כוכבי.

במפגש הידידות יישא זאב אבן חן, אביה של טופז ז"ל, מפקד משטרת רחובות לשעבר, דברים. אבן חן הוא התומך הראשי של קבוצת הנשים המשחקת בליגה הארצית. בתוך כך יצוין כי על ארגון המשחק אמונות מאמנת ומנהלת המחלקה, אינה בוטנקו, מנהלת הקבוצה, רות זלוף ומאמנת המחלקה, נעמי לנגפורד בשיתוף שירות בתי הסוהר. בתוך כך יצוין כי 200 תלמידים מבית הספר "דה שליט", בית הספר בו סיימה טופז ז"ל את לימודיה, יגיעו לצפות במשחק ולעודד את הקבוצה המקומית.

רות זלוף: "הקבוצה נקראת על שמה של אשה חזקה ומובילה שהייתה בחורה משכמה ומעלה מאוד, מוכשרת ומצטיינת, אשה שאהבה את האדם, את הסביבה ואת בעלי החיים ואנו גאות לשאת את שמה. הקבוצה שלנו לאורך השנים הגיעה להישגים רבים ונאים ואנחנו מוכרות כקבוצה מקצועית וטובה, שגדלה ומתפתחת, עם  נערות וילדות שהצטרפו אלינו וממשיכות להיות חלק מהחזון".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן