תערוכה: קיסמו של הלילה על פי עיניהם המצולמות של חברי מועדון הצילום ברחובות

תערוכה חדשה של מועדון צילום רחובות נפתחה בבית דונדיקוב ובה מציגים חברי המועדון את מיטב צילומיהם שבהם בא לידי ביטוי 'קיסמו של הלילה',כשם התערוכה, בעין מצולמת. ערב הפתיחה התקיים במעמד מנכ"ל העיריה, דורון מילברג, יו"ר מזכירות מועדון צילום רחובות, אלי גולן, חברי מועדון הצילום, המציגים וחובבי אמנות רבים מרחובות ומהסביבה.

מנכ"ל העירייה דורון מילברג בתערוכה "קיסמו של לילה" עם אלי גולן

"לא לחינם רחובות נקראת בשם עיר המדע והתרבות", אמר מנכ"ל העירייה, דורון מילברג, "יש בה מוסדות השכלה גבוהה ומדע, מהמובילים בישראל, לצד פעילות תרבות ענפה ומגוונת. אני גאה להשיק את התערוכה החדשה של חברי מועדון צילום רחובות בבית ההיסטורי, בית דונדיקוב. מועדון הצילום הוא אבן דרך תרבותית, הוא פועל ברחובות מזה כ-12 שנים, חברים בו 60 צלמים, ואנו נמשיך לתמוך בו ובאמנים הרחובותיים בכלל".

יו"ר מזכירות מועדון צילום רחובות, אלי גולן סיפר כי "נושא התערוכה נבחר, בין השאר, כדי לבדל את התמונות ממיליוני צלמי הסמארטפונים, משום שהטכנולוגיה והטכניקה המקצועית מאפשרת לנו להשיג בתנאי התאורה הקשים של הלילה תוצאות מרשימות מאד. המייצגים לתערוכה נבחרו בתהליך מסודר, לפי קריטריונים מוגדרים של איכות, תוכן וקומפוזיציה".

בתערוכה מוצגות עבודות צילום שנעשו עם רדת החשיכה, בזמן שבו נאלצים הצלמים להיעזר בטכניקות שונות כדי למלא את חוסר באור. אם תוך שימוש באור המלאכותי מהמרחב בו הם מצלמים כגון פנסי הרחוב, חלונות ראווה ואף פנסי מכוניות או תוך שימוש בתאורה מלאכותית יזומה כדוגמת הבזקי פלאש מהמצלמה. נעילת התערוכה: 7.6.2017, שעות פעילות התערוכה:  א'-ה', בין השעות 10:00 – 13:00.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן