בן מיעוטים נעצר בלב העיר, לאחר שנתפס עם נערה בת 16 בריכבו

תושבי שכונת שעריים אשר שמעו קריאות לעזרה מתוך רכב הזעיקו את שוטרי תחנת רחובות. בתוך רכב נמצאו בן מיעוטים, תושב הדרום ונערה בת 16, המתגוררת בסמוך.

האירוע התרחש אמש בשעה 22:30 כאשר דיירים מרחוב אברבנאל שבשכונת שעריים שמעו זעקות לעזרה מקולה של בחורה והזעיקו את שוטרי תחנת רחובות. בתוך רכב שחנה באתר בניה ברחוב מקביל נמצאו בן מיעוטים תושב הדרום וקטינה, נערה בת 16 המתגוררת בסמוך.

השוטרים הפרידו בין השניים ותיחקרו אותם בנפרד. לאחר מכן עצרו את החשוד והובילו אותו אל תחנת המשטרה שם נחקר תחת אזהרה. הנערה הובאה אף היא אל תחנת רחובות ונחקרה על שהסתובבה עם החשוד.

תחנת משטרת רחובות

אין זו הפעם הראשונה שבני מיעוטים נתפסים עם קטינות ברחבי העיר. לדברי גורם במשטרת רחובות "הסיפור הזה הפך לתופעה של ממש. בני המיעוטים מפתים נערות בכסף, קונים להן בגדים ומשקאות ובתמורה, לרוב, הם משיגים מהן טובות הנאה ובעיקר סקס מזדמן. במקרים כאלה אנחנו מעכבים אותם ובודקים אם הקשר ביניהם היה מרצון ובהסכמה, לרוב הנערות חוששות להתלונן כל אחת מהסיבות שלה. האחריות היא על הוריהן".

עם זאת, הוסיף כי "לאחרונה התופעה פחתה, אני מקווה שהתופעה תמוגר לחלוטין ושלא ניתקל במקרים לא נעימים כאלה כי גם לנו זה לא נעים לראות ילדה משכונת מצוקה נקלעת לסיטואציה מהסוג הזה".

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן