בעקבות הפסקת המים ב"בכור לוי", הורים לתלמידים זועמים: "השירותים עולים על גדותיהם, הכל מבעיש משתן וצואה". העירייה: "הודענו מראש"

הורי התלמידים מבית הספר "בכור לוי" זועמים בעקבות ניתוק המים בבית הספר, חלק מהם נקראו במהלך יום העבודה להגיע ולקחת את ילדיהם בשל בריחת שתן.

בכור לוי, לפני דקות ספורים

"בעירייה החליטו להפסיק את אספקת המים לבית ספר של 640 תלמידים ו-50 אנשי צוות הוראה בלי להודיע מראש", אמר גורם בבית הספר, "עשו את זה אתמול, פשוט הפסיקו את המים ולאחר שהתעצבנו החזירו את המים תוך רבע שעה. היום עושים את זה עוד הפעם מבלי להודיע מראש ומבלי שניערך".

אחת האמהות הוסיפה כי נקראה לקחת את בתה בשל בריחת שתן. "הבת שלי ישבה חצי שעה בפינה מבוישת כי הרגישה שבורח לה,
זה מחריד! השירותים עולים על גדותיהם, לילדים בורח הפיפי וזה כבר מעשר בבוקר כך, הכל מבעיש משתן וצואה, זו פשוט שערוריה".

בית הספר "בכור לוי"

העירייה הציבה כפתרון זמני עוקבי מים אולם לטענת הורים, "זהו פתרון שאינו סביר, מאחר והוא דורש מהמנקות ועובדות הצהרונים, מידי מספר דק' לנקות את הזוהמה באמצעות דליים".

יצוין כי תאגיד המים "הבאר השלישית", פירסם על ביצוע עבודות מים ופיתוח ברחוב גורדון ובמסגרתן תהא הפסקת מים יזומה בין השעות 8:30-16:00 ברחובות הבאים: הרב הרצוג, בקטע הרחובות מילר-גורדון. ויצמן, בקטע הרחובות הרצוג-סמטת משה, הרא"ז, הגר"א, הרב שטיינמן, ישיבת הדרום ובקריית החינוך דה-שליט.

מעיריית רחובות נמסר כי "הייתה הודעה מוקדמת אשר פורסמה בעיתונות המקומית, המים אמורים להתחדש עד השעה 16:00 ובנוסף הציבה העירייה שני עוקבי מים בכדי לדאוג לאספקת המים בבית הספר".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן