בן 47 המוכר למשטרה, נעצר בחשד שניסה לפרוץ לבית בשדרות ח״ן

בני משפחה המתגוררים ברחוב שדרות ח"ן בעיר הבחינו בגנב המנסה לחדור לביתם. כאשר זיהו אותו, הוא נבהל וברח מן המקום. לשוטרים שהגיעו לדירה סיפרו בני הבית את תיאורו של החשוד והמשטרה ארבה לו בפרק זמן של שעה, מחוץ לבית מגוריו.

האירוע התרחש בזמן שכל בני המשפחה היו בתוך הבית שבצפון העיר ושמעו רעשים מאחד החדרים. אחד מבני המשפחה הלך לבדוק מהו מקור הראש והופתע לגלות פורץ מול עיניו. הפורץ שנבהל מכך שראו אותו בשעת מעשה הצליח לברוח מהמקום מבלי שיצליחו למנוע זאת.

כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו במצוד רגלי אחר החשוד, בן 47 ממרכז העיר ותוך כדי ניגבו עדויות מבני המשפחה אשר הובילו לזהותו. השוטרים הבינו על פי התיאור כי מדובר בדמות המוכרת להם ולפיכך המתינו לו ברחוב בני משה, מחוץ לביתו. החשוד שהבחין בשוטרים האורבים לו הבין שלא יוכל לשוב לביתו דרך המדרגות ולפיכך טיפס על מרפסות השכנים עד לקומה השלישית אך לצערו השוטרים הבחינו בו מטפס ונכנס לדירתו ממרפסת הבית.

הם עלו אל ביתו ואיתרו אותו בקומה השלישית, בינו לבין השוטרים התפתחה קטטה שהסתיימה במעצר אלים. בבית המשפט הוא טען שהותקף קשות וכי יש על גופו סימנים, החומר הרלוונטי הועבר לבדיקת המחלקה לחקירות שוטרים. החשוד הובא בפני שופט בית משפט השלום בראשון לציון אביב שרון ולאחר שעבר על החומרים הסודיים הוא קבע להאריך את מעצרו עד יום שלישי כאשר עד אז תמשיך המשטרה בחקירת האירוע לרבות מתן עובדות והוכחות כי אכן מדובר בחשוד שפרץ לדירה.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן