בפעם השנייה: הוארך מעצרו של עובד עיריית רחובות, אשר נתפס כחלק מחוליית פורצים – עד ליום ראשון

מעצרו של עובד עיריית רחובות אשר נתפס ביום חמישי האחרון כחלק מחוליית פורצים בתום חקירה משטרתית סמויה, הוארך היום (שלישי) שוב – והוא ישהה בתא המעצר עד יום ראשון, מועד הדיון בעניינו.

כזכור, ביום שישי האחרון כבר הוארך מעצרו של עובד העירייה, בחמישה ימים, אך היום נקבע בבית המשפט השלום בראשון לציון כי יש להאריך את שהותו במעצר עד ליום ראשון כאשר המשטרה מייחסת לו עבירות של התפרצות לבית מגורים וקשירת קשר לבצע פשע. בפרטי החקירה צוינה העובדה כי התקיימה חקירה סמויה אותה ניהלו בלשי תחנת רחובות, במהלכה בוצע מעצרם של ארבעה החשודים, בהם עובד העירייה – לאחר שנתפסו "על חם" כשהם פורצים לדירת קשישה. למרבה הצער, מהר מאוד הסתבר כי הקשישה הינו סבתו של אחד מחברי הילדות של עובד העירייה.

תחילה סברה המשטרה כי אשה מהפיליפינים אשר עבדה כעוזרת בבית משפחה ברחוב טוכמן בקרית משה, שיתפה פעולה עם שלושה אנשים ודיווחה להם, לכאורה, על היעדרות בעלי הבית בו היא מועסקת – ואילו השלושה ניצלו את ההזדמנות ופרצו אל הבית. לדבריה, היא שהתה באותה העת עם הקשישה בקופת החולים וכי אין לה כל קשר למעשים המיוחסים לה – מעצרה הוארך ביממה.

גורם במשטרה אמר ל"רחובות היום" כי "מדובר בתחילת חקירה שכללה מעקבים של צוותים סמויים ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. החקירה תביא לתוצאות מבוססות מאחר ואת החומרים שנאספו עליהם, יהיה קשה להפריך".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן