משה מודר סוגר את הצ'יפסי בר בעקבות תקיפה אלימה: "הקבלן תקף אותי, גרר אותי אל מחסן העסק, חבט את ראשי וגופי, חנק אותי ואיגרף בי"

לתסריט הזה משה מודר, שפתח רק לפני ארבעה חודשים את הצ'יפסי בר ברחוב ביל"ו במדרחוב השוק בעיר, בוודאי לא ציפה: עבודה לא מקצועית של הקבלן המשפץ הובילה, לדבריו, לנפילות במקום של שותפתו ושלו – בשלב מסוים החליט שלא לשלם את יתרת התשלום, כמחאה וספג תקיפה אלימה שהובילה אותו פצוע ומדמם אל בית החולים.

הבוקר (שלישי) שבועיים לאחר התקיפה האכזרית, משחזר משה מודר את הרגעים ההם: "הקבלן תקף אותי, גרר אותי אל מחסן העסק, הפיל אותי על בקבוקי השתיה שכולם מזכוכית, חבט את ראשי וגופי עליהם, נחבלתי באון מדמם בראשי וכל זאת בחניקה בצווארי בו רואים את סימן האחיזה, הוא איגרף בי אגרופים לכתף שגם כך הייתה כאובה ומנוטרלת מהאירוע של רשלנותו בעבודת השיפוץ".

לסיפור התקיפה ישנה הקדמה – לדבריו של מודר, פעיל חברתי בראשון לציון המסייע רבות לזולת – אשר החלה בעלות השיפוץ הנאמד בלמעלה מ-100,000 ש"ח וכלל את שיפוץ הרצפה, הקירות, הביוב והצבע. "הוא היה כמו אבא עבור השותפה שלי אז לא דיברתי. בזמן השיפוץ הבאתי מקצוען מהתחום לבחינת העבודה והתגלו כמה ביקורות, שהעברתי לשותפה כדי שתנחה את אותו שיפוצניק לתקן והוא לא ביצע ואף דרש מהר את הכסף".
הפתיחה הרשמית של המקום התקיימה ב-11 באפריל. "וכבר באותו סוף חודש הייתה נזילה של מים במטבח שזלגו דרך הקירות למחסן, בדיוק אלו שנתגלו כלא תקינים אבל השותפה מחשש לחברות שלה לא דאגה שיתקן. נגרם נזק של כ-10,000 ש"ח ופנינו אליו. הפניה רק הרתיחה אותו".
"בתחילת חודש מאי החליקה מרשלנותו של הקבלן השותפה שלי ברחבת הכניסה על כף ידה ונותרה המומה מדוע הוא לא תיקן זאת. ב-10.5 אני החלקתי ונחבלתי בגבי וגם בכתפיי, פוניתי למוקד ומשם למיון בוולפסון ובשלב הזה המתח התחיל לעלות. את כבל החשמל הגלוי בגג המבנה השייך למנדף האדים ולמזגן גם לא תיקן ופניה נוספת אליו גרמה לו להגיע ב-15.6 למקום, בשעות הערב בזמן שאני יושב עם אנשים. הוא החל לגדף והרים יד, ניסה לגרור אותי אל תוך העסק תוך שיש קהל לקוחות. לאחר שהבהרתי שאיני מאשר לו להיכנס לעסק שלא בליווי שותפתי הלא היא חברתו, הוא איים ויצא.
"למחרת הוא הגיע בשעות הצהריים ושוב החל לגדף וביקשתי ממנו להתרחק 3 פעמים מהמקום. השותפה לא התלונה אליו בעניין נפילתה ואף בחרה לצאת לנבצרות ומכורח הנסיבות נותרי לנהל את העסק לבד עם כל מכאוביי.
עד היום אני מלווה בפיזיותרפיה ורצועות לכתפיים, ניהלתי את העסק בשלט רחוק, העסק שבו השקעתי למעלה משלוש מאות אלף שקלים קרס לי מול העיניים. הבנתי, בחלוף ניסיונות לחזור לפעילות סדירה אחרי התקיפה האלימה והחמורה, שאני לא יכול להתמודד עם זה, שאני צריך לסגור ולמכור".

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן