במעמד ניסנקורן אישרה מועצת המרחב את בחירתו של עודד עמרם כיו"ר ההסתדרות לקדנציה נוספת

מועצת מרחב ההסתדרות קיימה הערב (חמישי) כנס ב"יד לבנים" במעמד יו"ר ההסתדרות עו"ד אבי ניסנקורן, יו"ר נעמת הגב' גליה וולך ויו"ר האגף לארגון ומרחבים אבי יחזקאל, בכדי להכריז באופן רשמי על תוצאות הבחירות, לרבות בחירת יו"ר המרחב וחברי מזכירות המרחב.

בערב אותו הינחה חבר המועצה וסגן יו"ר האיגוד המקצועי, אמיר ירון, נכחו ראש העיר, רחמים מלול, ממלא מקום ראש העיר, בנצי שרעבי, חבר מועצת העיר, גיורא בן ארי, סגן יו"ר ההסתדרות רועי שרעבי, יו"ר ועד העובדים, רמי מדהלה, יו"ר ועד עובדי הכללית ויו"ר דירקטוריון מרכז הפועל, פרוספר בן חמו, יו"ר ועד עובדי "חוויות", גולן ביטון ומכובדים נוספים.

במהלך האירוע הצביעו חברי מליאת המרחב פה אחד על המשך כהונתו של עודד עמרם כיו"ר המרחב. בדברים שנשא בהתרגשות אמר עמרם כי עיקר תודתו נתונה לרעייתו, הדס על התמיכה לה הוא זוכה ממנה ומילדיהם לאורך שנים וכן למנהלים, לעובדים ולראש ההסתדרות. היעדים הבאים, כך על פי עמרם הם גיוס עובדי פארק תמר והקמת בית לגמלאים.

הרגע המרגש של הערב נרשם עם עלייתו של יו"ר ההסתדרות, עו"ד אבי ניסנקורן לבמה, כאשר לחלוחית בעיניו. לאחר שבירך את עמרם הוא פנה אל יו"ר ועד העובדים של חברת אל-אופ, אריה סומר ואמר אל מול קהל הנוכחים: "אני פונה אליך בנימה אישית, כאב לילד מוגבל שמדבר לאב שיש לו ילד מוגבל ואני אומר לך שאני יודע שזה לא קל. אני מעריך את ההקרבה שלך ושל רעייתך על גידול הילד וזאת במקביל לדאגה שלך לעובדים. המשמעות היא שאתה למעשה משרת כל הזמן את כל סביבתך, הן במישור האישי והן במישור הכללי, בבית ובחוץ". הנוכחים מחאו כפיים ושומר אף זכה לזר פרחים.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן