לפנות בוקר: ניסה לגנוב אופניים חשמליים, הותקף ונעצר וגם: האם קמה כנופיית גנבי סוללות מחניית האופניים בסמוך לקניון?

לפנות בוקר (ראשון) הבחין בעל אופניים חשמליים, באדם המנסה לגנוב אותם ממתחם תחנת הדלק פז שבכניסה הצפונית לעיר.

בעל האופניים רדף אחר החשוד עם חבר נוסף שהיה עימו והשניים הצליחו לעצרו ואף תקפו אותו. כתוצאה מכך הגנב נפל על הכביש עד להגעת שוטרי תחנת רחובות וצוות מגן דוד אדום שהעניקו לו טיפול רפואי ראשוני. החשוד בגניבה פונה לאחר שנחבל אל בית החולים "קפלן" במצב קל ולווה על ידי השוטרים להמשך הטיפול בו. לאחר ששוחרר הוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה.

המקרה שהתרחש הבוקר הוא רק אחד מתוך שורה של אירועים בהם טיפלה המשטרה בשבועות האחרונים במעורבות אופניים חשמליים. לאחרונה מתקבלות תלונות רבות מתושבים על גניבת אביזרים מהאופניים החשמליים שלהם וההערכה היא, כך על פי גורמים במשטרת רחובות כי בשקט בשקט קמה לה כנופיית גנבי סוללות מאופניים חשמליות.

ההערכה מגיעה מאחר ובאחרונה פוקדים בעלי אופניים חשמליים לפחות שלוש פעמים בשבוע את התחנה ומדווחים כי הם מחנים בכניסה המזרחית, מול ככר קניון רחובות וכאשר חוזרים אל המקום – הם מגלים שאלמונים גנבו פריטים מהאופניים החשמליים שלהם.

מרבית הדיווחים הינם בגין גניבת סוללות מהאופניים. אחד הקורבנות, סיפר כי "קשרתי את האופניים בכניסה לקניון עם מנעול מקצועי, ליפפתי את הסוללה בשרשרת ונכנסתי לקניון, כעבור 40 דקות חזרתי והופתעתי לגלות שגנבו לי את הסוללה. פניתי למוקד האבטחה בקניון, הם בדקו מאוחר יותר אך לא הצליחו לראות מי עומד מאחורי הגניבה. במקביל הזעקתי את שוטרי התחנה שיקשו שאגיש תלונה בתחנה. אחד השוטרים אמר לי שיש כנראה כנופיה שפועלת בקניון, שמתמקדת בעיקר בגניבה ומכירה של הסוללות".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן