ד"ר רוני באום: "בתי עסק שמעסיקים בעלי מוגבלויות זכאים לאות הוקרה ממשרד הכלכלה והתעשייה"

מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות, חברת המועצה ד"ר רוני באום, שלחה מכתב ובו כיתבה את ראש העיר רחמים מלול, מנכ"ל העירייה, דורון מילברג וחברי מועצת העיר רחובות להם הודיעה כי היא מקיימת בימים אלו שת"פ עם משרד הכלכלה והתעשייה להענקת אותות הוקרה למעסיקי עובדים עם מוגבלויות ברחובות.

באום ציינה במכתבה: "ברצוני ליידע אתכם כי יצרתי קשר ושת"פ עם משרד הכלכלה והתעשייה – המקדם שילוב תעסוקת אנשים עם מוגבלות ומבקש לציין ולשבח את המעסיקים על פועלם לשילוב עובדים עם מוגבלות במקומות העבודה באמצעות הענקת אותות הוקרה של המשרד למעסיקים".

אותות ההוקרה מוענקים אחת לשנה, למעסיקים במגזר העסקי אשר הוכיחו שילוב וקידום בפועל של עובדים עם מוגבלות ופעלו להנגשה והתאמת מקום העבודה במידת הצורך לעובדים עם מוגבלות. בחירת הזוכים תתבצע על ידי ועדה, שימנה מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, בהשתתפות נציגים מהרשות להשקעות ופיתוח התעשייה והכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, משרד המשפטים, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, התאחדות התעשיינים ואיגוד לשכות המסחר.​

"באם הנכם מכירים עסקים, גופים וארגונים המעסיקים עובדים עם מוגבלויות – אנא העבירו להם מידע זה בכדי שפועלם יוכר והם יזכו לאות הוקרה והערכה מהמדינה", ביקשה באום מהמכותבים. בתוך כך יצוין כי המועד האחרון להגשת הבקשות הוא ה-3 בספטמבר 2017 ובפרטים המלאים ניתן לעיין בקישור הבא: http://economy.gov.il/IICS.

 

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן