ברוך דיין האמת: מרדכי (תוכי) שוקרי, יועץ ראש העיר לשעבר ואביו של ליאור שוקרי, מנהל אגף התנועה, נפטר לאחר מחלה קשה

אבל כבד יורד על העיר רחובות בשעה זו עם היוודע הבוקר (ראשון) על לכתו של מרדכי (תוכי) שוקרי, לשעבר מנהל אגף איכות הסביבה בעיריית רחובות ויועץ ראש העירייה לענייני איכות הסביבה אשר ליבו נדם. בנו, ליאור שוקרי הוא מנהל אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני. 

המנוח שהיה מכונה במשך שנים "תוכי" היה אהוב על הבריות, איש חסד ורב פעלים. באחרונה, יודעים מקורבים לספר כי היה במצב קשה. רבים יודעים לספר כי "תוכי", שהיה "איש מאוד משמעותי לציבור" וגם מהסמלים של מכבי שעריים. ב-2013 קיבל גביע הוקרה מהמועדון על פועלו במשך שנים. הוא אימן את קבוצת הנוער של המועדון ב-1975 היה אדם משיכמו ומעלה.

תוכי המאמן האהוב של מכבי שעריים, 1975.

ב-2011 הקים חנות שבה ניתן לקחת בגדים וציוד שימושי, כמענה לאלפי משפחות שידן אינה משגת. "יום אחד הגיעה אליי אישה בהריון וחיפשה עגלת ילדים", הוא סיפר כשפתח את החנות עם מתנדבים נוספים "והיא ביקשה לקנות עגלה שעמדה בחנות. אמרתי לה שאני לא מוכר לה, אני נותן לה את העגלה ללא תשלום. אספתי אותה הביתה עם העגלה החדשה והיא עמדה בפתח הבית ובכתה. ראיתי הרבה אנשים שהמציאות היומיומית שלהם היא הישרדות וברגעים כאלו אתה בוכה וצוחק.

בדרך כלל, על מנת שלא ירגישו שמדובר בנדבות, אנחנו גובים 5-2 שקלים למצרך אבל במידת הצורך מוסרים גם ללא תשלום בכלל. השבוע נתתי לגברת צעירה בגדים לילדים ללא תשלום, היא הודתה לנו ואז אמרה שאלו בגדי החג שיהיו לילדים בחג הפסח הקרוב".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן