במסגרת חקירת תיקי הרצח של יוסי עטר ותיקי הפעלת הסוכן אנטון רומן: 12 חשודים נעצרו במעורבות במספר אירועי פשיעה חמורה

במסגרת החקירות המתנהלות תחת צווי איסור פרסום חקירת רצח יוסי עטר וחקירת תיקי הפעלת הסוכן אנטון רומן, נעצרו הבוקר (שני) 12 חשודים במעורבות במספר אירועי פשיעה חמורה. החשודים יובאו בפני שופט סמוך לשעה 14:00 בבימ"ש השלום בראשון לציון.

ב-27 ביולי עצרה משטרת רחובות חשוד נוסף בפרשת רצח יוסי עטר: ממידע שהגיע אל "רחובות היום", נודע כי שוטרי התחנה עצרו גבר בן 35, תושב מרכז הארץ, ששמו עלה מספר פעמים במהלך החקירות. הוא הובא לדיון בבית משפט השלום בראשון לציון בנוגע להארכת מעצרו שם טענה סנגוריתו, עו"ד אורלי אמוץ כי "מדובר באירוע שאירע לפני חודשיים, החשוד הזה כנראה לא קשור בתחילת החקירה אלא רק בסופה שמו נקשר. יש לו אליבי, הוא היה בתל אביב כשהאירוע אירע ברחובות".

יוסי עטר ז"ל ואחותו רחל

כפי שפורסם לראשונה ב"רחובות היום" המשטרה עצרה ב-10 ביולי את אחד מעובדיו של המנוח – תושב העיר, גבר בן 38. סניגורו, עו"ד ערן ראו טען כי יש ברשותו אליבי ואין הוא קשור לפרשה אולם במשטרה דוחים את הדברים וטוענים כי הוא קשור לאירוע באופןן ישיר. ראו: "המשטרה עדיין מנסה לגשש מה המניע, האם שוד שהסתבך, או סכסוך עבר, הוא לא היה שייך ולא מעורבב בשום סכסוךך עסקי".

השופט עמית מיכלס החליט להאריך את מעצרו, לבקשת המשטרה לתשעה ימים כפי שהוארך מעצרם של שאר החשודים – בהם תושב נוסף מרחובות ושניים נוספים. מיכלס אמר בהחלטתו כי "בשים לב לטיב החשד הסביר הקיים כבר בשלב זה בתיק, לעובדהה שהוא מבוסס על מספר מקורות חקירתיים לעובדה שדברי החשוד נסתרים בחלקם בראיות שנאספו".

זירת האירוע בה נרצח יוסי עטר ז"ל

קודם לכן דיווחנו כי בית משפט השלום האריך ב-12 יום את מעצרם של רוסלן שצ'פטניוב בן 25 מרחובות ויבגני גולובקו בן 22 מבת ים שנעצרו בלילה שבין שבת לראשון בחשד למעורבות ברצח יוסי עטר ז"ל וכי בנוסף, הקל בית המשפט בתנאי צו איסור הפרסוםם והוא חל על פרטי החקירה בלבד. תוקף הצו עד ה-7 באוגוסט.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן