יום הלימודים הראשון של תשע"ח נפתח: ראש העיר, רחמים מלול עם המנכ"ל, מחזיק תיק החינוך וחברי המועצה יצאו לסיור במוסדות החינוך

בשעה טובה ומוצלחת: הבוקר (שישי) נפתחה שנת הלימודים תשע"ח במוסדות החינוך ברחובות. את הבוקר הזה פתח ראש העיר, רחמים מלול בסיור מוסדות עם המנכ"ל דורון מילברג, סגנו – מחזיק תיק החינוך, זהר בלום וחברי המועצה, עודד עמרם, גיורא בן ארי ואביב איטח ומנהלי האגף.

הסיור נפתח בבית הספר היסודי וייצמן, המשיך לגני ילדים ממ"ד בשכונת רחובות המדע, משם לאור לציון ולבסוף תגיע הקבוצה לקריית החינוך דה שליט. "אני מברך על הגידול באוכלוסייה ושמח על הצורך בבינוי מוסדות חינוך, הילדים הם ליבנו ועתידנו", אמר ראש העיר, רחמים מלול, "במקביל לבניית מוסדות חינוך חדשים, אנחנו בונים ומרחיבים גם מוסדות חינוך קיימים וותיקים.

"צמיחתה של מערכת החינוך, הגידול במספר התלמידים שבה, פתיחתם של מוסדות חינוך חדשים – כל אלה מהווים עבורי אינדיקציה טובה לצמיחתה הבריאה של העיר ואכן, גם השנה העיר נמצאת בצמיחה כאשר עוד ועוד זוגות צעירים ומשפחות צעירות החליטו לקבוע מקומם בעיר ולשלב את ילדיהם במערכת החינוך המצוינת שלנו. אנו משקיעים משאבים רבים בכדי שתלמידי רחובות יקבלו את התנאים הטובים ביותר שיאפשרו להם להתפתח ולהצליח, עובדה שחלק גדול מעוגת התקציב העירוני (כ-36%) מוקדש לחינוך.

"אני מלא בתקווה שגם השנה נצליח לשחזר את הישגי השנה החולפת ואף נעפיל עליהם, בין היתר, זכינו בפרסים כדוגמת פרס החינוך המחוזי, פרס חינוך ארצי (קריית החינוך אורט רחובות), מוסדות חינוך מהעיר זכו בתגמול כספי מטעם משרד החינוך על הצטיינותם, תלמידים מבתי הספר בעיר ממשיכים לקצור הישגים בתחרויות ידע וטכנולוגיה מהמובילות בעולם והיד עוד נטויה. תודתי לכל השותפים לעשייה שעבדו במהלך כל חודשי הקיץ על מנת שמערכת החינוך תפתח שעריה בפני התלמידים בצורה המיטבית".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן