פרשת רצח יוסי עטר: יבגני גולובקו ("אסחאב") ורוסלן שצ'פטניוב שנעצרו בחשד למעורבות ברצח יובאו להארכת מעצר

יוסי עטר ז"ל ואחותו רחל

במגבלות צו איסור הפרסום פרטי החקירה בפרשת רצח יוסי עטר הודיעה משטרת ישראל כי הבוקר (ראשון) סמוך לשעה 10:00 יובאו להארכת מעצר נוספת בבימ"ש השלום בראשון לציון יבגני גולובקו ("אסחאב") בן 22 מבת ים ורוסלן שצ'פטניוב בן 25 מרחובות שנעצרו בחשד למעורבות ברצח.

עטר נרצח כשהוא בן 59 והוא הובא למנוחות בבית העלמין גורודסקי יומיים לאחר האירוע כאשר מאות ליוו אותו בדרכו האחרונה, ביניהם העבריין, ניסים אלפרון ודמויות נוספות המוכרות למשטרה. כזכור, בשניים ביוני שמעו תושבי שיכון סלע קולות ירי מתוך עסק ה"לופט" שנמצא ברחוב עמוס דניאלי פינת משה פריד. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום ערכו סריקות וכעבור דקות ספורות נכנסו אל תוך המתחם ומצאו במשרד הראשי את בעלי המקום, יוסי עטר, כשהוא מתבוסס בדמו. חובשים של מגן דוד אדום החלו בפעולות החייאה אולם כעבור כשעה נאלצו לקבוע את מותו.

זירת האירוע בה התרחש הרצח, "נייס פלייס" בשכונת סלע

מעדויות ראשונות עלה כי מהמקום נמלטו שני חשודים שנכנסו אל תוך רכב שחור וברחו מהמקום. באותו הזמן המתחם היה הומה בני נוער שחגגו בו מסיבות פרטיות. השוטרים תחקרו את הבליינים, במקביל נאספו עדויות ממצלמות אבטחה ואלו ישמשו את צוות החקירה שהוקם במיוחד בעקבות האירוע.

חוקרי המשטרה אשר מצאו אקדח בסמוך לבעל המקום הירוי העבירו את הממצא לפענוח ותוצאות דגימות אצבע ויבחנו למי הוא שייך. כמו כן חוקרת המשטרה מדוע החשודים לא לקחו את האקדח איתם והאם מדובר בריב 'ספונטני' במהלכו נשלפו אקדחים או שמא מדובר בסכסוך ישן ובחיסול מתוכנן. כיוון אחר שהמשטרה תבדוק, הוא האם מדובר בשוד שהסתבך, זאת מאחר והכספת של בעל המקום אותרה במשרד שבו הוא נורה למוות ונדמה כי החשודים שביצעו את הרצח לא אספו את הכסף מתוכה אלא ברחו מהמקום במהירות האפשרית.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן