מתנדבי איחוד הצלה מצוות 43 ברחובות השתתפו בהרצאה מעשירה והרמת כוסית לחג

רגע של אתנחתא נרשם אמש כאשר מתנדבי איחוד הצלה מצוות 43 רחובות והסביבה התכנסו באולם המליאה של עיריית רחובות וקיימו את הרמת הכוסית המסורתית לקראת השנה החדשה.

הערב החל בהרצאה מרתקת של הפאראמדיק אורי אפצ'ינסקי בנושא הגישה והטיפול בחולה עם כאבים בחזה. בהמשך התחלקו המתנדבים לשלוש קבוצות שבהם ביצעו תרגולים בנושא. זהו למעשה מפגש אחד מתוך שמונה כחלק מתכנית העשרה שנתית שנבנתה עבור מתנדבי צוות 43 רחובות והסביבה של איחוד הצלה בראשות המתנדב יניב מיארה וד"ר לוין דרור.

לקראת השנה החדשה נשא היו"ר יוני רוטנברג דברים ואמר: "אני נרגש לעמוד כאן הערב ולראות את איך צוות 43 מחג לחג גדל עוד ועוד. אני נרגש אף יותר מהתגשמות החלום של מפגשי העשרה מקצועיים עם תוכנית שנתית לרווחת המתנדבים ואני רוצה להודות למתנדב יניב מיארה שלקח את הנושא על עצמו בכובד ראש. אוסיף ואומר תודה לראש צוות רחובות ישראל פרץ, דוד חצרוני מזכיר צוות 43 ויוני עוזיהו דובר הצוות על מסירותם אין קץ למתנדבים והשקעתם הרבה מאחורי הקלעים להצלחת הצוות. תודתי שלוחה לסגן ראש העיר מתן דיל ולדודי אשכנזי רל"ש ראש העיר על הסיוע והתמיכה בצוות 43".

יוני עוזיהו הוסיף, בשם המתנדבים: "אנו רוצים להודות ליו"ר הצוות, האחד והיחיד יוני רוטנברג. אתה הבולדוזר שבלעדיו שום דבר לא יכול להתקדם או לזוז. אנו מודים לך ולהנהלת הארגון על ההשקעה בנו, המתנדבים".

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן