קול קורא: עיריית רחובות מזמינה עמותות וארגונים חברתיים להצטרף למאגר המציע סטודנטים מתנדבים בקהילה

עיריית רחובות מזמינה ארגונים מהעיר לקחת חלק בתכנית "המלגות הקהילתיות" אשר נועדה לעודד סטודנטים תושבי העיר רחובות להתנדב ולפעול  בקהילה. התכנית מאפשרת לכ-250 סטודנטים להשתלב בפעילות שמקיימים ארגונים חברתיים וציבורים בעיר רחובות, ובתמורה מציעה להם מלגה על סך של 2000 ש"ח פר סטודנט, בעבור 25 שעות פעילות בארגונים השונים.

"תכנית המלגות הקהילתיות הינה תכנית חשובה, הן עבור הסטודנטים שלוקחים בה חלק, מתנדבים בקהילה בה הם חיים וזוכים במלגה מוכפלת – והן עבור העמותות והארגונים החברתיים שנהנים מכוח מתנדבים צעיר ומסור", אמר ראש העיר, רחמים מלול. "ההצלחה הגדולה של התכנית מתבטאת, בין היתר, בכך שסטודנטים רבים הלוקחים בה חלק ממשיכים להתנדב גם לאחר שהם מסיימים את הפעילות במסגרת המלגה ואנו מלאי גאווה על כך".

סגן ראש העיר, עו"ד מתן דיל הוסיף: "אני גאה ונרגש לפתוח שנה נוספת של תכנית 'המלגות הקהילתיות' ברחובות באמצעותה אנו מסייעים לסטודנטים וכן לארגונים החברתיים, לחזק את הקהילה ולחזק את הקשר בין הסטודנטים לעיר. בנוסף, לאור הצלחת התכנית בשנה שעברה, החלטנו להטמיע את התכנית ולהפכה למסורת. עיריית רחובות תמשיך להוביל את מערך המלגות הקהילתיות באמצעות מרכז הצעירים 'עתידים' ובכך לעודד התנדבות של צעירים בארגונים קהילתיים תוך עשייה למען החברה".

כמידי שנה, מרכז הצעירים 'עתידים' יהיה אמון על מערך המלגות העירוני. ארגונים המעוניינים לקחת חלק בתכנית ירשמו למאגר, יציינו את מספר הסטודנטים שהם מבקשים, התפקידים הרלוונטיים עבורם ושעות הפעילות. לאחר פתיחת שנת הלימודים במכללות ובאוניברסיטאות כל סטודנט שיעמוד בקריטריונים יוכל להירשם ולהשתבץ לפעילות המתאימה לו ביותר. הארגונים ילוו את הסטודנטים במשך כל הפעילות בתקופה שבין דצמבר 2017 ועד מאי 2018.

ארגונים חברתיים מהמגזר הציבורי והשלישי הפועלים ברחובות מוזמנים להירשם באתר של מרכז צעירים "עתידים"  www.atidimcenter.co.il עד ה-17.10.2017 או ליצור קשר בטל' 08-9314807.

כותב המאמר:

עקבו אחרינו בפייסבוק

תגובות

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן